SMĖLIO SKULPTŪRŲ FESTIVALIS JELGAVOJE

0
Kaina
Nuo29€1€
Kaina
Nuo29€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1929

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 d.
Latvija
Nuotraukos
Aprašymas

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į latviškąjį kino miestą – ,,Cinevilla”. Kino miestelyje galima pajusti praėjusio šimtmečio miestelių dvasią. Pasijusti lyg tikriems aktoriams filmavimo aikštelėje. Stebėsime specialiųjų efektų šou. Režisierius supažindins su paslaptingu specialiųjų efektų pasauliu, kiekvienas iš mūsų galės išbandyti jėgas, kuriant specialiuosius efektus. Pageidaujantys, galės nusifotografuoti su senoviniais rūbais, senovinėje aplinkoje ir parsivežti prisiminimui nuotrauką ir įsižiebusią viltį: gal dar nevėlu tapti „žvaigžde“…Įspūdingos gatvės ir namų fasadai išlikę po čia kurto filmo „Rygos sargai“.

Miestelis buvo pradėtas statyti kino juostai “Rīgas sargi” (Rygos sargybiniai) filmuoti. Iki šiol miestelyje jau yra nufilmuoti keli latvių vaidybiniai filmai, tarp jų “Rūdolfa mantojums” (Rudolfo palikimas), “Sapņu komanda 1935” (Svajonių komanda 1935), dar ne vienas užsienio kino filmas.

Keliaujame į Jelgavą (Mintaują), buvusią Kuršo kunigaikštystės sostinę. Jelgava įsikūrusi Latvijos centre, kur susikerta šešios automagistralės ir penkios geležinkelio linijos. Nuo tilto per Lielupę atsiveria nuostabus vaizdas į didingus Jelgavos rūmus, pastatytus Kuržemės ir Žiemgalos hercogo E.J.Birono nurodymu, vadovaujant garsiam italų architektui F. B. Rastrelli. Pilyje buvo Kuržemės ir Žiemgalos hercogų rezidencija, vėliau – gubernijos administracinis centras, o mūsų dienomis – Latvijos žemės ūkio universiteto buveinė. Čia studijuoja maždaug 5 tūkstančiai studentų.

Apžvalginės ekskursijos pėsčiomis po miestą metu sužinosite pačius įdomiausius miesto kūrimosi, augimo įvykius. Pasikelsime į Švč. Trejybės bažnyčios bokšto 9 aukštą, kuriame yra Parodų salė ir apžvalgos aikštelė. Apžvelgsime Jelgavos miesto panoramą. Jelgavos Švč. Trejybės bažnyčia buvo viena iš pirmųjų Europoje pastatytų mūrinių liuteronų parapijinių bažnyčių, be to, bažnyčia laikoma ir pirmuoju mūriniu statiniu Jelgavoje. Šiuo metu jo aukštis siekia 50,17 m, bokšto forma išlaikė architekto Martino Knocho jam suteiktą išvaizdą.
Praeisime Mytavos tiltą, jungiantį miesto centrą su Pašto sala. Tai vienas ilgiausių Latvijoje pėsčiųjų tiltų, o techniniu sprendimu laikytinas unikaliu visose Baltijos šalyse. Pašto saloje grožėsitės  jau 14 – ojo Tarptautinio smėlio skulptūrų festivalio kūriniais. Šiais metais festivalio skultūros skirtos Jelgavos miesto 755 metų jubiliejui. Puikiai praleidę dieną, kupini įspūdžių vėlai vakare grįšime į namus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Bilietai į lankomus objektus –~15 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.