“Stumbro” ir sūrio deriniai

0
Kaina
1€
Kaina
1€
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1336

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 dienos
Išvykimas: 2021-12-18
Lietuva
Nuotraukos
Aprašymas

Savo kelionę pradėsime Varėnos raj., kur turėsime unikalią galimybę degustuoti vietinius sūrius. Čia mes susipažinsime su vietos asociacija “ Viva Sol”, kurios pagrindinis tikslas suvienyti miesto ir kaimo žmones, skleidžiant modernaus, pilietiško bei ilgalaikio ūkininkavimo idėjas. Taip pat sužinosime daug įdomių dalykų apie sūrių gamybą procesą bei ingridientus. Degustuosime karvės fermentuoto pusminkščio, mėlyno pelėsio arba puskiečio sūrio, šviežio ožkos arba fermentuoto puskiečio sūrio, avies fermentuoto rūgštinio, puskiečio sūrio bei tradicinio saldaus arba kepto sūrio.

Po degustacijos turėsime galimybę pasivaikščioti po sodybą, pageidaujantieji vietinėje krautuvėlėje galės įsigyti sūrių ar kitų kaimiškų gėrybių.

Pasimėgavę įvairiais sūriais, keliaujame į kurortinį miestelį, kuriame išgaunami nuo seno populiarūs mineraliniai vandenys kaip “ Vytautas “ , “ Versmė” , “ Birutė” ir kt. Į Birštoną! Čia mus pasitikęs gidas praves įdomią ekskursiją pėsčiomis po Birštoną, supažindins su sveikatinimo bei kitais kultūriniais objektais.

Maloniai pailsėję Birštono mieste, savo kelionę vainikuojame Kaune. Čia mes susipažinsime su viena ilgiausiai veikiančių Lietuvos įmonių, didžiausia stipriųjų alkoholinių gėrimų gamintoja – AB „Stumbras“. Įmonės muziejuje susipažinsime su Lietuvos alkoholio vartojimo kultūros raida bei gamyklos istorija: 100 metų senumo pastatais, archyviniais dokumentais, nuotraukomis, gamybos procesui naudotais aparatais, etiketėmis ir tara.

Turėsime galimybę pasivaikščioti po gamyklą ir pamatyti, kaip šiandien – šiuolaikiniame „Stumbre“ – gaminami ir pilstomi bendrovės gėrimai. O apie jų gamybos procesą ir išskirtinumą degustacijų metu mums papasakos įmonės specialistai. Savo ekskursinę programą tęsime pažintimi su Kauno miesto paslaptimis. Aplankysime „baltąją gulbę“, išgirsime Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istoriją. Pamatysime Perkūno namą ir Saulės laikrodį, išgirsime istoriją apie ilgiausią tiltą, taip pat pasivaikščiosime po Santakos parką ir susipažinsime su Kauno istorijos ištakas menančia pilimi bei viena seniausių ir unikaliausių bažnyčių Kaune.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
-Degustacinės programos;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.