Šventinis kruizas į Stokholmą, aplankant Rundalės rūmus ir Rygą

0
Kaina
Nuo110€
Kaina
Nuo110€
gruodžio 27, 2019
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

49

Naujieji Lvove

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 3 dienos
Išvykimas: 2019-12-27
Ryga, Stokholmas, Rundalė
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvyksime Latvijos sostinės link. Apžvalginės ekskursijos po Rygos senamiestį metu, susipažinsime su Rygos pilimi ir gynybine siena, su parako bokštu bei Švedų vartais, „Trijų brolių“ namais, Domo katedra ir vienuolyno kompleksu. Išvysime Rotušės aikštę, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – „Juodagalvių“ gildijos namai. Taip pat, pamatysime Šv. Petro bažnyčią, Rygos Operą, Laisvės paminklą, didžiąją ir mažąją miesto gildijas, „namą su katinu“, senamiesčio gatvelių labirintus.

Toliau vyksime į Rygos uostą. 15:30 Registracijos į keltą pradžia. 17:30 Išvykimas keltu iš Rygos į Stokholmą. Linksmybės kruize. Čia mūsų lauks platus poilsio ir pramogų pasirinkimas! Barai, naktiniai klubai, gyva šokių muzika skambant tarptautiniams ansambliams, spalvinga šou programa leis jums mėgautis kelione iki pat ryto. Vaikų taip pat laukia pramogos – naujajame vaikų žaidimų kambaryje Lotte Land jūsų lauks daug įvairių užsiėmimų, žaidimų, varžybų, ypatingų dirbtuvių ir kitų staigmenų mažiesiems keliautojams. Kelte taip pat galėsime susitikti su Tallink bičiule Lotte iš Pramuštgalvių gatvės ir patirti begalinį džiaugsmą kamuoliukų baseine. Nakvynė kajutėse.

2 diena. Pusryčiai*. Ryte (~10:30) atplauksime į Stokholmą. Mūsų lauks apžvalginė ekskursija po miestą, dažnai vadinamą „Šiaurės Venecija”: Karališkasis dramos teatras, Karališkieji rūmai, senoji Katedra, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai, siauros ir jaukios senamiesčio gatvelės… Gražioji miesto Rotušė, kurioje kasmet, po Nobelio premijų įteikimo, vyksta banketai. Pasivaikščiosime visada šventiškai išpuošta pagrindine Drottningatan gatve. Laisvo laiko metu galėsime savarankiškai aplankyti: „Vaza” muziejų**, kur eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVII a. amžiaus karališkasis karo laivas, jūros dugne išgulėjęs daugiau nei 330 metų. Vakare (~17:00) laivu išplauksime į Rygą.

3 diena. Pusryčiai*. ~11:00 atvyksime į Rygą, toliau keliausime į Latvijos mažuoju Versaliu vadinamus Rundalės rūmus* – gražiausią baroko ir rokoko architektūros ansamblį Latvijoje. Ekskursija po rūmus, kuriuose yra hercogų apartamentai, puošnios salės (Aukso, Marmuro ir Baltasis bei Rožių kambariai). Galėsime pasivaikščioti prancūziško parko takeliais. Vakarop iškeliausime į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– 2 nakvynės B klasės keturvietėse (galimybė gyventi ir dvivietėse/trivietėse kajutėse be lango) kelto kajutėse be lango su dušu ir WC;
– Kelto bilietai: Ryga-Stokholmas-Ryga;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
(*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
-Rundalės rūmų komplekso lankymas (mažasis ratas+sodai): suaugusiems ~6 €/asm.; studentams ~4 €/asm.; mokiniams ~1,50 €/asm.; ikimokyklinio amžiaus vaikams – nemokamai.
-Vasa muziejaus lankymas: suaugusiems ~15 €, vaikams iki 18 metų – nemokamai;
-Gido paslaugos Rundalės rūmuose: ~1 €/asm.;
-Papildomai iš anksto galima užsisakyti: vieni pusryčiai suaugusiems 11,50 €/asm.; vaikams (12-17m.) 7 €/asm., vaikams (6-12m.) 5 €/asm.; viena vakarienė 35 €/16,50€/11,50€;
-Priemokos: už dvivietę kajutę 40 €/asm., už trivietę kajutę 14 €/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:

– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.