VASARIŠKOS PRAMOGOS KRUIZE RYGA-HELSINKIS

0
Kaina
Nuo109€1€
Kaina
Nuo109€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

898

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 3 dienos
Išvykimas: 2020-07-24, 2020-08-07
Latvija, Suomija
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena.  Anksti ryte išvykstame Latvijos link. Savo ekskursinę programą pradėsime lankydamiesi „Šitake“ grybų ūkyje „Trubenieki“. Ūkis „Trubenieki“ yra didžiausias „Šitake“ grybų augintojas Latvijoje. Pasižvalgysime po ūkį, sužinosime grybų auginimo paslaptis, paragausime šviežių „Šitake“ grybų ir pasimėgausime nuostabia grybų sriuba, iš grybų iškepta duona ir ,,Šitake“ grybų sviestu. Ūkis visus metus augina aukščiausios kokybės grybus, kuriuos vėliau pristato prestižiniams Latvijos restoranams ir parduotuvėms.

Toliau savo kelionę tęsime į Jelgavą. Jelgava dar vadinama Žiemgalos sostine. Apžvalginė ekskursija: Jelgavos rūmai, XVIII a. sukurti žymaus italų architekto F. B. Rastreli, – didžiausi barokinio stiliaus rūmai Baltijos šalyse ir buvusi hercogo E. J. Birono žiemos rezicencija, katedra, Šv. Anos soboras, Šv. Trejybės cerkvės bokštas su apžvalgos aikštele, paminklas pirmajam Latvijos Prezidentui Janiui Čakste. Praeisime Mytavos tiltą, jungiantį miesto centrą su Pašto sala. Tai vienas ilgiausių Latvijoje pėsčiųjų tiltų, o techniniu sprendimu laikytinas unikaliu visose Baltijos šalyse. Pašto saloje grožėsitės  jau 14 – ojo Tarptautinio smėlio skulptūrų festivalio kūriniais. Šiais metais festivalio skultūros skirtos Jelgavos miesto 755 metų jubiliejui.

Keliausime į Rygą.   16.30 išvykstame laivu iš Rygos uosto į Helsinkį. Turėsite puikią galimybę mėgautis pramogų programa su grupe Showstoppers. Pajusite vasarą laivo atvirame denyje.

2 diena. 11.15 val. atplaukiame į Helsinkį. Atplaukus apžvalginė ekskursija po Helsinkį: apžiūrėsime pagrindinę Suomijos liuteronų Katedrą ir unikalią granito uoloje iškaltą Tempeliaukio bažnyčią; susipažinsime su reikšmingiausiais Maršalo Manerheimo prospekte esančiais pastatais – operos rūmai, kongresų rūmai „Finliandija“, Nacionalinis muziejus, įdomus modernaus meno muziejaus pastatas, primenantis ledo luitą, didžiausias pastatas Helsinkyje – Suomijos parlamento rūmai. Laisvas laikas. 17.00 val. išplaukiame į Rygą. Pramogos laive.

3 diena. 12.00 atplaukiame į Rygą. Ekskursija po Rygą. Pažintis su Rygos senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi; senosios Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga; Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu; šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su Rotušės rūmais bei Juodgalvių pirklių gildija; gynybinės miesto sienos likučiais, Parako bokštu. Laisvas laikas. Kelionė į namus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– 2 nakvynės kelto B klasės keturvietėse kajutėse;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Bilietai į lankomus objektus – 20 Eur/asm.;
– Pusryčiai laive, švediško stalo restorane (pageidaujant) – 15 € /asm.; vakarienė – 39 € /asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 35 asmenų grupei laikantis visų saugumo reikalavimų  (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.