Velička – Zakopane – Krokuva- Osvencimas

0
Kaina
Nuo186€1€
Kaina
Nuo186€1€
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

2694

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 3 dienos
Išvykimas: 2022-09-23, 2022-10-21
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į jau 700 metų veikiančią Veličkos druskų kasyklą. Ekskursija druskų kasyklų požemiuose (iš druskos sukurtos skulptūros, koplyčios ir bažnyčia 135 m gylyje). Dviejų kilometrų turistinė trasa veda kalnakasių iškirstais požemiais, vandens išplautomis olomis, pro požeminius ežerus į garsiąją Kingos bažnyčią. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Zakopanę – miestelį, įsikūrusį gražioje ir jaukioje Tatrų kalnų masyvo papėdėje. Miestelio populiarumą lėmė sentimentai vietinių gyventojų kultūrai bei žavėjimasis gamta. Tik čia, bevaikščiodami seniausia kurorto gatve – Kocelnia, pajuntate tikrą spalvingų vietinių gyventojų folklorinę (Podhale’s) kultūrą, tradicijas…

Keltuvu pakilsite į Kasprowy Vierch kalną, iš kur atsiveria įspūdinga Tatrų nacionalinio parko panorama. Po pasivaikščiojimo kalnų takeliais, grįšite į Zakopanę. Laisvu laiku čia įsikūrusiose užeigose galėsite paragauti garsiosios kalniečių „kvasnicos“ ar šio krašto tradicinės „grybienės“. Išvykimas iš Zakopanės į Krokuvą, autentišką miestą su vienu seniausių universitetų Europoje ir stulbinamo grožio sakraline architektūra. Ekskursija į Vavelio kalvą, kurią puošia didingi rūmai – Lenkijos – Lietuvos karalių rezidencija, Vavelio katedra (karaliaus Žygimanto varpas, jo koplyčia, S. Batoro, Jogailos, jo žmonos Jadvygos ir kitų karalių kapai, poeto A.Mickevičiaus palaikai). Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500 – osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J. Mateika, Centrinė turgaus aikštė, Šv. Marijos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai. Laisvas laikas. Grįžtame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Išvykstame į memorialinį muziejų Osvencime – žinomą visame pasaulyje kančios vietą. Tai Holokausto simbolis, įkurtas buvusiose nacių koncentracijos stovyklose. Pažintis su genocido vieta. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.
– 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
-Bilietai į lankomus objektus –~80 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
–  Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.