VIDURAMŽIŲ PILIŲ IR DVARŲ PASLAPTYS ESTIJOJE

0
Kaina
Nuo169€1€
Kaina
Nuo169€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1286

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 3 d.
Išvykimas: 2022-10-07, 2022-10-28, 2022-11-18
Latvija, Estija
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Saremą. Sarema – didžiausia Estijos sala, kuri savo gamtos grožiu labiausiai traukia ramaus poilsio mėgėjus. Aplankysime salos įžymybes: Pangos skardis, Anglos vėjo malūnai, Kali ežerėlis, kurį suformavo šioje vietoje daugiau negu prieš 2000 metų nukritęs meteoritas.

Saremos salos sostinė – Kuresarė. Lankysimės viduramžius menančioje Kuresarės pilyje. Tai viena geriausiai išsilaikiusių viduramžių tvirtovių ne tik Estijoje, bet ir Baltijos šalyse. Tai vėlyvojo gotikos stiliaus konvento tipo tvirtovė, tarnavusi ir gynybiniais tikslais. Pilį juosia 625 m ilgio ir 7 m aukščio gynybinė siena. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Keliaujame į Haapsalu. Tai mažas kurortinis Estijos miestelis nuolat traukiantis keliautojus iš viso pasaulio. Pasivaikščiosite siauromis senamiesčio gatvelėmis, pajūrio promenada. Lankysimės Vyskupo pilies griuvėsiuose. Tai  XIII-XVI a. buvęs Saare-Lääne vyskupystės centras. Tvirtovę juosia siena, kurios ilgis – 803 m. Katedra, baigta statyti 1270 m. – didžiausias tokio tipo statinys Baltijos šalyse. Pasak legendos, kiekvieną rugpjūtį katedros krikštynų koplyčioje pilnaties metu pasirodo paslaptinga Baltoji Dama. Nuo 38 metrų aukščio bokšto galima grožėtis įspūdingais apylinkių vaizdais. Savo kelionę tęsime pasigrožėti  Keila-Joa dvaro ansambliu. –Tai vienas seniausių neogotikos architektūros paminklų Estijoje. Dabartiniai dvaro rūmai pastatyti 1831 – 1833 m. Juos suprojektavo Sankt Peterburgo architektas Andre Stachenschneider’is. Šią vietovę garsina ne tik įspūdingas dvaras, bet ir nuostabi aplinka. Čia išvysiste vieną iš Estijos gamtos stebuklų – tai Keilos upės krioklį. Nors krioklio vanduo krenta tik iš 6 metrų, tačiau ši vieta yra magiška. Keliaujame į Taliną. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį. Nakvynė viešbutyje

3 diena. Pusryčiai. Kelionę tęsiame į Rakverę – miestą Šiaurės Estijoje, apie  20 km nutolusį nuo Suomijos įlankos. Įvažiavus į miestą,  jus pasitiks didžiulė tauro skulptūra. Nors Rakverė yra ne Ispanijoje, bet šis tauras – Rakverės miesto simbolis. Tai skulptoriaus T. Kangro kūrinys, kurio aukštis – 3,5 m, o su granitiniu pamatu siekia net 5 metrus. Lankysimės Livonijos ordino pilyje. Pilis pastatyta XVI a. Ši akmeninė tvirtovė  šiuo metu yra virtusi gyvu muziejumi, kuriame pamatysite viduramžių riterius, išbandyti to meto karybos mokymo įrenginius, pašaudyti iš lanko, aplankyti senovines dirbtuves, kankinimų kamerą.

Tęsiame kelionę per Estiją. Vykstame į Alatskivi pilį, kurią 1885 m. pasistatė baronas Arved von Nolcken. Jis pats ir projektavo romantiškuosius bokštelius, šią idėją parsivežęs iš Škotijos. Tad visai neatsitiktinai Alatskivi pilis kiek primena Balmoralio pilį, vieną iš Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai priklausančių rezidencijų. Šiandien baltai švytinti pilis laikoma vienu gražiausių neogotikinių pastatų Baltijos šalyse. Vykstame namų link. Pakeliui Sustosime prie  XVI a. pirmą kartą paminėto Sangaste dvaro. Dvaras XIX a. pabaigoje lordo Frydricho fon Bergo pageidavimu buvo perstatytas pagal Anglijoje matytų pilių pavyzdį, ypač pagal Vindzoro pilį. Apžiūrėsime neogotikinius raudonų plytų pilies rūmus ir juos supantį parką su tvenkiniais.

Kelionė per Latviją. Labai vėlai vakare grįžtame į namus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
2 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;  
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Bilietai į lankomus objektus –~ 25 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 35 asmenų grupei laikantis visų saugumo reikalavimų  (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.