Vroclavas. Šventinis šurmulys nykštukų mieste

0
Kaina
Nuo138€
Kaina
Nuo138€
Kelionė šiuo metu nepasiekiama.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

313

KALĖDINIS LVOVAS

Naujieji Lvove

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 3 dienos
Išvykimas: 2019-11-29, 2019-12-06, 2019-12-13
Vroclavas, Svidnica
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui (860 km). Pavakary atvykstame į Žemutinės Silezijos sostinę Vroclavą, Odros upės salose įsikūrusį vieną gražiausių Lenkijos miestų. Ekskursija mieste, pastatytame ant 12 salų, sujungtų daugiau nei 100 tiltų. Pasivaikščiosime seniausioje Vroclavo dalyje – Katedros saloje, kurioje stovi Vyskupų rūmai, gotikinė miesto simboliu tapusi Šv. Jono Krikštytojo katedra. „Meilės“ tiltu persikelsime į Smėlio salą, ekskursiją tęsime promenada palei Odros upę, siauromis grįstomis gatvelėmis ir kiemeliais. Pamatysime universiteto pastatus, Šv. Elžbietos bažnyčią ir daugybę Vroclavo nykštukų – daugiau nei 300 mažų skulptūrėlių, išsibarsčiusių visame mieste. Vroclavo Turgaus aikštėje, vienoje didžiausių Lenkijoje, Vroclavo Turgaus aikštėje, vienoje didžiausių Lenkijoje, pasigrožėsime senąja Rotuše, kuriai pastatyti prireikė beveik dviejų šimtmečių, eile spalvingų namų bei originaliu fontanu ir pasinersime į Kalėdinės mugės šurmulį. Laisvas laikas senamiestyje. Nakvynė viešbutyje Vroclave.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame (65 km) į Švidnicą*, kur aplankysime UNESCO saugomą Taikos bažnyčią. Tai viena iš trijų bažnyčių, kurias protestantams šiame regione buvo leista statyti XVII a. antroje pusėje. Pastatyti bažnyčias reikėjo per vienerius metus, naudojant tik medį, molį ir šiaudus, ir nebuvo leidžiama statyti bokšto ir varpinės. Švidnicos bažnyčia, viena iš dviejų didžiausių medinių bažnyčių Europoje, nustebins įspūdingu interjeru – 7500 žmonių talpinanti bažnyčia puošta XVII a. paveikslais, skulptūromis ir ornamentais. Vykstame į Ksionžo pilį* (16 km), pastatytą XIII a. ant aukštos uolos skardžio. Tai trečia pagal dydį Lenkijos pilis su sudėtinga istorija ir daugybe paslapčių. Ir kas tik jos nevaldė – lenkų, vengrų, čekų karaliai, vietiniai kunigaikščiai ir netgi broliai plėšikai Šelendorfai, kurių bijojo visa Silezija kol XVI a. pilis atiteko garsiai Hochbergų šeimai, savo turtais galėjusia konkuruoti net su Prūsijos kaizeriu. Šiai šeimai pilis priklausė daugiau nei keturis šimtmečius, iki pat Antrojo pasaulinio karo, kai buvo užimta nacių, o vėliau ir Raudonosios armijos. Per Antrąjį Pasaulinį karą suniokota tvirtovė pradėta restauruoti 1974 metais. Pilyje, garsioje įspūdingu interjeru, yra daugiau nei 400 kambarių, ją supa gražus parkas su 11 terasų. Ekskursijoje pamatysime Žaliąją, Baltąją, Kinų sales bei ypatingai puošnią Maksimiljano salę. Aplankome piliai priklausančią, paskutiniojo pilies šeimininko žmonai Deizy sukurtą egzotinį sodą (Palmiarnią), kurioje auga daugiau kaip 250 rūšių augalų iš įvairiųklimato zonų ir žemynų. Čia galima pamatyti bambukus, figmedžius ir krūmus iš Azijos, eukaliptus, egles ir pušis iš Australijos, daugiamečius augalus iš Afrikos, kaktusus ir agavas iš Centrinės Amerikos, Viduržemio citrusinius augalus, įdomią bonsų kolekciją. Grįžtame į Vroclavą. Laisvas laikas šventiniame šurmulyje senamiestyje arba kalėdinių dovanų paieška didžiausiame Vroclavo prekybos centre Galeria Dominikanska. Jame kiekvienas tikrai suras kažką ypatingo. Šis prekybos centras (30 000 m² įsikūrę daugiau nei 100 įvairių parduotuvių) yra Vroclavo kraštovaizdžio dalis, o centro lankytojai vertina unikalią atmosferą. Pastatas įvertintas daugybe apdovanojimų. Nakvynė viešbutyje Vroclave.

3 diena. Pusryčiai. Esant galimybei vykstame į unikalų muziejų, neturintį analogų visoje Lenkijoje – Panorama Racławicka*. Objektas skirtas paminėti 1794-ųjų Raclavicų mūšiui, kurį vedė Tadas Kosciuška po antrojo Lenkijos-Lietuvos padalinimo. Panorama – tai apskritame pastate (rotondoje) ištapytas įspūdingas 15 metrų aukščio ir 114 metrų ilgio paveikslas. Įspūdžiui sustiprinti aplinka dar specialiai padekoruota. Sakoma, kad tapybos ir interjero darbas toks realus, kad lankytojai beveik užuodžia parako kvapą. Išvykstame į Lietuvą (860 km)

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– 2 nakvynės su pusryčiais;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
-Bilietai į(*) pažymėtus  lankomus objektus –~50 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.