EU Projektai

2021 m. gruodžio 30 d. UAB „Fortūna Travel“ pradėjo įgyvendinti projektą „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas UAB „Fortūna Travel““. Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Šio projekto tikslas – UAB “Fortūna Travel” konkurencingumo, paslaugų patrauklumo, paklausos ir pajamų didinimas, naudojant kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių subjektų teikiamas inovatyvias paslaugas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas.

Įgyvendindama projektą UAB „Fortūna Travel“, pasitelkdami išorinių profesionalų pagalbą, planuoja sukurti naują paslaugos teikimo schema ir dizainą. Taip pat UAB „Fortūna Travel“ pirks profesionalias rinkodaros paslaugas ir pradės naudotis rinkodaros naujovėmis, siekdama sukurti ir įdiegti rinkodaros inovacijas, kad pagerintu naujai sukurtos paslaugos dizaino žinomumą.

Projekto veikla leis ženkliai pagerinti UAB „Fortūna Travel“ paslaugų patrauklumą ir įmonės žinomumą rinkoje. Taip pat sėkmingas projekto įgyvendinimas padės įmonei įveikti COVID-19 pandemijos iššūkius.

Projekto tinkamos finansuoti išlaidos – 87 700,00 euro
Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 65 775,00 euro
Projekto pradžia – 2022-01-05
Projekto pabaiga – 2022-12-31

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.