Kelionės

Filtravimas

    Produktų nerasta.

    Ieškote patogių ir pigių kelionių? Fortūna Travel kelionių agentūra siūlo platų nebrangių turistinių išvykų pasirinkimą Lietuvoje bei užsienyje. Nuo jūros krantų iki kalnų perėjų, nuo senamiesčio gatvių iki modernių muziejų – čia pasiūlymą ras kiekvienas keliautojas.

    Kelionių agentūra taip pat siūlo daugybę grupinių išvykų į užsienio šalis. Galite rinktis iš keliautojų pamėgtų kelionių krypčių į Baltijos šalis, Lenkiją, Slovakiją, Vokietiją, Belgiją, Šveicariją, Balkanų šalis ar net Britaniją.

    Su mumis keliauti paprasta. Jei mėgstate keliauti nebrangiai – turime gerų naujienų. Fortūna Travel organizuoja išvykas autobusu. Kelionės autobusu yra pigus, patogus ir saugus būdas pamatyti daugiau. Mūsų autobusai yra modernūs, komfortiški ir pritaikyti tiek ilgoms kelionėms į užsienį, tiek po Lietuvą.

    Fortūna Travel kelionių agentūroje dirba patyrę kelionių specialistai, kurie padės išsirinkti ir suorganizuos pažintinę, poilsinę ar degustacinę kelionę, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir pageidavimus, kad kelionė būtų maloni ir kupina įspūdžių. Kelionių gidai ir vadovai puikiai išmano savo darbą ir yra visada pasiruošę padėti. Jie pasirūpins, kad kelionės būtų ne tik patogios ir saugios, bet ir įdomios bei informatyvios. Čia visada rasite platų kelionių Lietuvoje ir užsienyje pasirinkimą ir puikų kelionių kokybės ir kainos santykį. Susisiekite ir mes padėsime suplanuoti jūsų svajonių išvyką!