Daugiau kelionės nuotraukų

Ant Lietuvos – Lenkijos slenksčio

Lenkija

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Programa

Anksti ryte išvykstame  į Palenkės vaivadijos sostinę Balstogę. Ekskursija po miestą pėsčiomis – Branickių rūmai* ir parkas, vadinami „Palenkės Versaliu“, Kosciuškos aikštė, rotušė ir Balstogės arkikatedra su sanktuariumi, Šv. Roko bažnyčia.  Pageidaujantys galės aplankyti Balstogės istorijos muziejų, kuriame besidomintys miesto praeitimi sužinos daug įdomių faktų, arba menininkų Sledzinskių galeriją, kur eksponuojamas keturių kartų menininkų iš Vilniaus kultūrinis palikimas. Laisvas laikas. Galėsite savarankiškai pasivaikščioti, nusipirkti lauktuvių vienoje iš daugybės mieste esančių parduotuvių .

Toliau savo kelionę tęsiame į  lankomiausią turistų Palenkės miestą Supraslę – senąjį stačiatikių kultūros centrą, kuris garsėja Supraslio stačiatikių vienuolynu.Vienuolynas  2007 m. įtrauktą į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Susipažinsime su komplekse esančia įspūdingo dydžio stačiatikių bažnyčia, užsuksime į vieną iš vienuolyno dalių – Ikonų muziejų, saugantį daugiau nei 1200 ikonų, iš kurių seniausia sukurta XVIII a. Išgirsime bažnytinio paveldo objektų istorijas, apžiūrėsime ekspoziciją.

Grįždami per Seinus, aplankysime katalikų bazilikoje, kur dirbo ir palaidotas vyskupas bei poetas Antanas Baranauskas, apžiūrėsime dominikonų vienuolyno pastatą ir buvusią kunigų seminariją. Pasižvalgę po Seinus, vykstame į Vygrius, kur XVII – XVIII a. gyveno vienuoliai kamalduliai. Vakare grįšime.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~45 PLN/asm.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66