Daugiau kelionės nuotraukų

Miunhauzeno muziejus – Piarnu vandens parkas – Talinas

Dunte, Pernu, Talinas

Trukmė

2 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Duntės dvarą*, kuriame gražiausius gyvenimo metus praleido visiems gerai žinomas baronas Fridrichas Jeronimas fon Miunhauzenas. Čia išgirsime įdomių barono gyvenimo ir nuotykių istorijų, pamatysime didžiulį burlaivį, tuziną ančių, kurias vienu šūviu nušovė Miunhauzenas, medžioklės trofėjus, medžioklinius ragus, ginklus ir pačio barono vaškinę skulptūrą. Antrame muziejaus aukšte pamatysime Latvijos žymių žmonių vaškinių skulptūrų kolekciją. Keliaujame į Estiją. Atvykstame į Pernų vandens parką „Tervise Paradis”*. Tai 11500 m2 ploto amebos formos parkas. Čia rasite „nuotykių” baseiną, uždarus vandens kalnelius (ilgiausio kalnelio ilgis – net 85 metrai), „kalnų upę ir krioklius”, atvirą baseiną su pašildytu vandeniu, platformas šuoliams į vandenį, sukūrines vonias, barą vandenyje, VIP-kompleksą ir kt. Vakare atvykstame į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių ekskursija po Estijos sostinę Taliną – miestą, skaičiuojantį jau 850 metų. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, kurioje šiuo metu įsikūrusi Prezidentūra, Aleksandro Nevskio soboras – XIX amžiaus caro valdžios simbolis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, Rotušė, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios „Storosios Margaritos” bokštas. Pageidaujantieji gali pasirinktinai aplankyti Muzikos instrumentų* ar Jūreivystės muziejus*. Vėliau trumpa apžvalginė ekskursija autobusu po Talino apylinkes: Piritos buriavimo centras, Šv.Brigitos vienuolyno griuvėsiai, TV bokštas, Tarptautinis jūrų uostas. Laisvas laikas. Po pietų išvykstame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~40 Eur/asm.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66