Daugiau kelionės nuotraukų

GURMANIŠKAS SEKMADIENIS LATVIJOJE

Jelgava, Jūrmala

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Anksti ryte išvykstame Latvijos link. Savo ekskursinę programą pradėsime lankydamiesi „Šitake“ grybų ūkyje „Trubenieki“. Ūkis „Trubenieki“ yra didžiausias „Šitake“ grybų augintojas Latvijoje. Pasižvalgysime po ūkį, sužinosime grybų auginimo paslaptis, paragausime šviežių „Šitake“ grybų ir pasimėgausime nuostabia grybų sriuba, iš grybų iškepta duona ir ,,Šitake“ grybų sviestu. Ūkis visus metus augina aukščiausios kokybės grybus, kuriuos vėliau pristato prestižiniams Latvijos restoranams ir parduotuvėms.

Programa

Toliau savo kelionę tęsime į Jelgavą. Jelgava dar vadinama Žiemgalos sostine. Apžvalginė ekskursija: Jelgavos rūmai, XVIII a. sukurti žymaus italų architekto F. B. Rastreli, – didžiausi barokinio stiliaus rūmai Baltijos šalyse ir buvusi hercogo E. J. Birono žiemos rezicencija, katedra, Šv. Anos soboras, Šv. Trejybės cerkvės bokštas su apžvalgos aikštele, paminklas pirmajam Latvijos Prezidentui Janiui Čakste.

Vykstame į Jūrmalą. Ekskursija po Jūrmalą. Čia mes išvysime išskirtinę miesto vertybę – medinę architektūrą. Susipažinsime su visais Jūrmalos architektūros stiliais ( gyvanamieji namai, Benjaminų namas – vienas įspūdingiausių Jūrmalos pastatų, skulptūra „Bruņurupucis“ (liet.k.“Vėžlys”), Jūros paviljonas – vienas žymiausių laisvalaikio centrų, Majori dvaras, Horno sodas, Jūrmalos muziejus, senų automobilių muziejus, Jūrmalos gaublys, Dzintari miško ir pramogų parkas, Kristaps ir Auguste Morbergs vasarnamiai ir botanikos sodas, senų automobilių muziejus ir kita. Laivas laikas prie jūros.

Puikiai praleidę laiką Jūrmaloje keliausime į ,,Česnakų pasaulį“. Tai  ūkis, kuriame auginami česnakai ir gaminama viskas, ką galima pagaminti iš česnakų. Šeimininkė Antra sukūrė daug įvairių receptų ir iš česnakų ruošia gardžius ir įdomių patiekalus. Čia galėsite paragauti česnakų arbatos, marinuotų česnakų žiedų, česnakų salsos, „gerklės kaitintojų” ir net česnakų ledinukų.

Puikiai  ir prasmingai praleidę laiką, iš firminės ūkio parduotuvėlės nusipirkę lauktuvių keliausime į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

,,Šitake“ grybų ūkis, ekskursija ir degustacija – 13 Eur/asm.

Ekskursija Jelgavos rūmuose – 4 Eur/asm.

Ekskursija ir degustacija česnakų ūkyje – 5 Eur/asm.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

53


Sumokėti 0% per item

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66