Daugiau kelionės nuotraukų

Į MIESTĄ ANT BANGOS. JŪRMALA, RYGA

Jūrmala, Ryga

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 34 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Programa

Anksti ryte išvykstame Latvijos link.  Keliaujame į Latvijos sostinę Rygą. Mūsų lauks ekskursija pėsčiomis po sostinės senamiestį: Latvijos prezidento rezidencija, Domo katedra ir aikštė – istorinis ir geografinis miesto centras, Šv. Petro bažnyčia – pati seniausia ir aukščiausia Rygoje, paminklas garsiesiems Bremeno muzikantams, iki šiolei pildantiems slapčiausius norus, Juodagalvių riterių rūmai, laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje, Laisvės paminklas – latvių tautos laisvės ir vienybės simbolis. Pakilsime  į Šv. Petro bažnyčios bokšte esančią apžvalgos aikštelę ir pasigėrėsime miesto panorama.  Užsuksime į maitinimo ir pramogų centrą „LIDO“ užkąsti ir papramogauti.

Kelionę tęsime į Jūrmalos miestą. Čia mes išvysime išskirtinę miesto vertybę – medinę architektūrą. Pėsčiomis pasivaikščiosime po šį kurortinį miestelį : vaikščiodami Jūros gatve, susipažinsime su visais Jūrmalos architektūros stiliais ( gyvanamieji namai, Benjaminų namas – vienas įspūdingiausių Jūrmalos pastatų, skulptūra „Bruņurupucis“ (liet.k.“Vėžlys”), Jūros paviljonas – vienas žymiausių laisvalaikio centrų, Majori dvaras, Horno sodas, Jūrmalos muziejus, Senų automobilių muziejus, Jūrmalos gaublys, Dzintari miško ir pramogų parkas, Kristaps ir Auguste Morbergs vasarnamiai ir botanikos sodas ir kita. Po pažinties su įdomiausiais Jūrmalos miesto kampeliais  pasivaiksčiosite balto smėlio paplūdimiu, jei pasiseks, rasite gintaro gabalėlių, kuriuos jūra išmeta iš savo gelmių. Vėlai vakare, kupini puikios nuotaikos sugrįšite į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Ekskursijos ir bilietai į lankomus objektus –~15 Eur/asm

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 34 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66