Daugiau kelionės nuotraukų

ĮDOMYBIŲ KUPINAS PAKRUOJOS DVARAS IR VYNO DEGUSTACIJA JONIŠKĖLYJE

Pakruojis

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Programa

Keliausime link Pakruojo. Lankysitės įspūdingame ir paslapčių kupiname Pakruojo dvare. Čia Jūsų lauks teatralizuota ekskursija. Šioje ekskursijoje turėsite galimybę įsijausti į dvaro gyvenimą ir artimiau prisiliesti prie dvaro istorijos. Visų pirma, dvaro kostiuminėje pasipuošite to laikmečio aksesuarais, o tuomet su baronaite ar baronu keliausite į centrinius rūmus. Aplankysite mistiškąją dvaro  palėpę, kur būsite svetingai sutikti ir pavaišinti ypatingų barono gėrimų. Linksmai nusiteikę keliausite į slapčiausias dvaro kerteles kur išgirsite pikantiškiausias dvaro ir jų valdytojų istorijas. Šios ekskursijos metu nusikelsite 100 metų atgal ir pasijusite tikrais dvaro aristokratais.

Nuo birželio pirmų dienų vartus atveria ir jus kviečia Istorinių nuotykių parkas, kuris ne tik ekspozicijos, 40 skirtingų istorinių pastatų ir didžiulė teritorija su parku. Tai – patirtys, kurias kuria įtraukiančios veiklos, vaizdai, garsai, skoniai ir kvapai, leidžiantys iš itin arti pajausti tikrąjį 19 a. gyvenimo žavesį.

Turėsite puikią progą sudalyvauti ,, Parfumerio“ edukacijoje ir  pasigaminant savą eterinių aliejų mišinį. Dvaro parfiumerė supažindins Jus su kvapų istorija ir kvepalų gamybos subtilybėmis, o Jūs savo uoslės dėka galėsite pakeliauti istorijos takeliais ir pasimėgauti dvaro kvapų puokšte.

Išvykstame link Karpių dvaro Joniškėlyje. Jį sudaro prie Mažupės upės išsidėstę dveji rūmai ir 17 sodybai priklausančių pastatų su parku. Tai vienas iš gražiausių dvarų Lietuvoje, įkurtas prancūzišku ir anglišku stiliumi.  Dvare yra įsikūręs Joniškėlio krašto muziejus. Vėliau keliausime  pas svetingą šeimininką sodyboje, kurioje yra puoselėjamos lietuviško vyno kultūros tradicijos. Čia gaminamas vynas savo kokybę ir skoniu nenusileidžia Prancūzijos, Čilės ar Italijos vynams. Sodyboje rasime didžiausią vynuogių įvairovę  Lietuvoje. Susipažinsime su daugiau kaip 20 naminio lietuviško  vyno rūšių, paragausime egzotinių vynuogių ir perprasime vyno degustavimo ypatybes. Tad paklauskite savęs, kada paskutinį kartą ragavote burokėlių, svarainių ar rabarbarų vyno?

Tad diena tikrai neprailgs ir kupini įspūdžių sugrįšite į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Teatralizuota ekskursija Pakruojo dvare – 7 Eur/asm.

Parfiumerio edukacija – 12 Eur/asm.

Ekskursija Karpių dvare – 6 Eur/asm.

Vyno degustacija – 7 Eur/asm.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 36 asmenų grupei laikantis visų saugumo reikalavimų (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

48


Sumokėti 0% per item

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66