Daugiau kelionės nuotraukų

JELGAVA, RUNDALĖ, BAUSKĖ BEI DEGUSTACIJOS

Bauskė, Butautų km., Jelgava, Rundalė

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Programa

Savo kelionę pradėsime Jelgavoje. Šis mietas  ketvirtas pagal dydį Latvijos miestas, nuo sostinės  nutolęs vos 40 kilometrų. Apžvalginė ekskursija: Jelgavos rūmai, sukurti žymaus italų architekto F.B.Rastreli – didžiausi barokinio stiliaus rūmai Pabaltyjyje ir hercogo Birono buvusi rezicencija. Apžiūrėsime Šv. Trejybės bažnyčios bokštą, Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedrą bei pasivaikščiosime po Jelgavos senamiestį. Vėliau lankysimės didelėje ožkų veisykloje, kurioje sužinosime įdomių dalykų apie apie ožkų veisimą, ragausime jų pieno bei sūrio.

Kelionę tęsime į Rundalę. Lankysimės  Rundalės rūmų ansamblyje, viename iš žymiausių baroko ir rokoko architektūros paminklų Latvijoje. Rundalės rūmų muziejaus parodų salėse galima apžiūrėti taikomosios dailės, vaizduojamojo meno ir kultūrines istorines parodas. Kiekvienas lankytojas turi galimybę pasivaikščioti po prancūzišką parką su rožių sodu, žaliuoju teatru, ornamentiniais parteriais ir fontanu.

Apžiūrėję “latviškąjį Versalį” – Rundalės rūmus, keliausime į Bauskę. Čia apžiūrėsime gynybinę pilį, susipažinsime su miesto istorija. Degustuosime vietinį alų, kuris gaminamas pagal senąsias vietos tradicijas. Bauskės alaus darykla veikia nuo 1981 metų. Apyniai atsivežami iš Vokietijos, o miežiai imami ir daiginami iš savo, latviškų aruodų.  Patys populiariausi šalyje yra  šviesusis (Bauskas gaišais) ir tamsusis (Bauskas tumšais). Tačiau labai populiarūs ir nealkoholiniai alūs – šviesusis ir porteris, gira, bei dviejų rūšių gėrimai su arbatos grybu kombučia.

Vykdami  namų link, esant pageidavimui, užsuksime į Butautų kaimelį Biržų raj. sav. Atvykę į Butautų dvarą ne tik pamatysite alaus darymo procesą, bendrausite su pačiais aludariais, kurie šį amatą perėmė iš tėvų ir senelių, bet ir degustuosite vietoje virtą alų senose dvaro rūsiuose, ragausite ekologiško sūrio bei užkandžių, o tuo metu pivorius papasakos apie alaus istoriją ir jo subtilybes. Vėlyvas grįžimas į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~15 Eur/asm.

Jelgavos ožkos sūrių degustacija bei ekskursija ~8 Eur/asm.

Alaus degustacija Bauskėje – 8 Eur/ asm.

Butautų dvaro alaus degustacija (pasirinkta programa) – 10-25 Eur/asm.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66