Daugiau kelionės nuotraukų

Kelionė į Olandiją

Olandija

Trukmė

7 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijos – Vokietijos pasienyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Frydricho Didžiojo miestą – Potsdamą. Ekskursija: San Susi rūmai* ir parkas, Šv. Nikolajaus bažnyčia, Senoji rotušė, Cecilienhofo rūmai, kuriuose vyko Potsdamo konferencija, Olandų kvartalas ir kt. Vykstame link Olandijos. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Amsterdamą. Tai vienas romantiškiausių miestų pasaulyje. Amsterdamas garsus savo kanalais bei meno galerijomis, žinomas kaip „Šiaurės Venecija”. Pačiame Amsterdamo centre yra Dam aikštė, kurioje įvyko daugybė istorinių dramų. Karališkieji Rūmai (Koninklijk Paleis), kurių klasikinis fasadas bei nuostabios skulptūros buvo skirtos išaukštinti Amsterdamą. Pirmoji pažintis su miestu, plaukiant Amsterdamo kanalais. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po senamiestį, aplankant Singel gėlių turgų. Norintieji galės aplankyti ir garsųjį miesto “Raudonųjų Žibintų” kvartalą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Autobusu vykstame į Olandijos Rumšiškėmis vadinamą *Zaanse Schans etnografinį muziejų, kur pamatysite tipiškų Olandijos namų, amatininkų dirbtuvių komplekse sužinosite apie tradicinius verslus – sūrių bei klumpių gamybą, sužinosite kuo skiriasi Olandijoje malūnai ir kokia jų paskirtis. Vykstame į Marken miestelį. Ilgą laiką tai buvo sala, pasiekiama tik laivu. Toks atskyrimas nuo išorinio pasaulio iki dabar jaučiamas miestelio architektūroje. 32 km damba, formuojanti Olandijos „vidaus jūrą“ – Eiselio ežerą – olandų tautos darbštumo ir kovos su jūra paminklas. Šiame etnografiniame žvejų miestelyje net ir šiandien galima pamatyti olandų tautiniais kostiumais pasipuošusius gyventojus. Vykstame į legendomis dėl savo grožio apipintą seną žvejų miestelį Volendamą, kur paragausite gurmaniškos silkės. Zaandame aplankysime Rusijos caro Petro namelį, kuriame jis gyveno atvykęs į Olandiją mokytis laivų meistro amato. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į trečią pagal dydį Olandijos miestą Hagą – Nyderlandų valdžios „sostinę“. Ekskursija: parlamentas, Binenhofo bažnyčia, karaliaus razidencija, užsienio valstybių ambasadų ir tarptautinių organizacijų kvartalas. Lankomės mažiausiame Olandijos “mieste – Madurodame. Čia, nedidelėje erdvėje, pamatysime visą miniatiūrinę Olandiją: gražiausias šalies katedras ir aikštes, aukščiausius dangoraižius, vėjo malūnus, kanalais plaukiančius laivus. Vykstame į karališkąjį Delftą. Delfto reikšmė išaugo XVI a., kai, karalius Viljamas Oranietis, kovodamas su ispanais, čia įkūrė savo rezidenciją. Pažintis su Delftu: miesto rotušė, Senoji bažnyčia, Naujoji bažnyčia, kurioje tuokėsi dabartinis Nyderlandų karalius Viljamas Aleksandras, svėrimo namai, Nyderlandų Rytų Indijos kompanijos namai – pirmoji tarptautinė kompanija pasaulyje. Užsukame į Gaudos miestelį, garsėjantį Gaudos sūriu. Pažintis su senamiesčiu: seniausia gotikinė rotušė Olandijoje, svėrimo namai, Šv. Jono gotikinė bažnyčia. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Vykstama į laisvą Hanzos miestą Brėmeną, įsikūrusį prie Vėzerio upės. Aplankoma Turgaus aikštė ir joje esantis didžiulis Rolando paminklas – miesto laisvės ir teisės simbolis, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, prabangiu renesanso fasadu papuošta miesto rotušė, garsioji „Brėmeno muzikantų“ skulptūra, XIa. statyta Šv. Petro katedra. Pasivaikštoma įspūdį apie miesto praeitį suteikiančia Biottcher gatvele ir spalvingu „Sniuro“ kvartalu. Išvykimas į Cėlę. Trumpa pažintis su gražiu Vokietijos viduramžių miesteliu: senamiestis su miesto rotuše, prancūziško stiliaus parkas, renesansiniai hercogų rūmai. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

6 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose, dviviečiuose/triviečiuose kambariuose su pusryčiais;

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;

Bilietai į lankomus objektus –~80 Eur/asm.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66