Daugiau kelionės nuotraukų

Kroatija, aplankant Bosniją ir Hercogoviną

Bosnija, Hercogovina

Trukmė

10 dienų

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

 

Programa

2 diena. Po pusryčių išvykstame Kroatijos link. Kelionė per Slovėniją, Kroatiją. Vakare atvykstame į nakvynės vietą Trogiro apylinkėse. Nakvynė apartamentuose.

3 diena. Poilsis prie jūros arba dienos išvyka į Šibeniką garsėjantį nuostabiu senamiesčiu, apjuostu senomis gynybinėmis sienomis. Pažintis su miestu: renesansinė rotušė, senųjų Veneto Kunigaikščių rūmai, Šv.Jokūbo Katedra (įtraukta į UNESCO saugomų kultūros paveldo objektų sąrašą), Šv.Mykolo tvirtovė. Aplankome Krkos upės krioklius* Tai vienas iš Kroatijos nacionalinių parkų, pasižymintis unikaliu kraštovaizdžiu ir įspūdingais upės kriokliais. Grįžtame į nakvynės vietą. Nakvynė apartamentuose.

4 diena. Poilsis prie jūros arba dienos išvyka į gražiausią Kroatijos miestą – tvirtovę Dubrovniką, kurio senamiestis apjuostas įspūdinga gynybine siena, nuo kurios atsiveria nepakartojama miesto panorama. Ekskursija po UNESKO saugomą senamiestį: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės ir kt. Grįžtame į nakvynės vietą. Nakvynė apartamentuose.

5 diena. Poilsis prie jūros arba dienos išvyka nedideliu laivu į Adrijos jūros salyną. Plaukdami grožėsimės nuostabiais pakrantės vaizdais, ragausime vietinę degtinėlę – rakiją. Užplauksime į vieną iš saloje įsikūrusių miestelių, apžiūrėsime miestelio bažnytėlę, uostą, gražiai tvarkomus vietinių gyventojų sodus. Poilsis prie jūros. Nuplaukus į Čiovo salą ragausime grilyje keptą žuvį ir vietinį vyną. Nakvynė apartamentuose.

6 diena. Poilsis prie jūros arba dienos išvyka į Bosniją ir Hercogoviną kurios metu aplankysime Mostarą – Medžugorję – Kravice krioklius. Mostaras – tai miestas, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Miestas minimas nuo XV a. Galėsite pasigrožėti senomis mečetėmis, minaretais, senaisias turkiškais namais ir įspūdingu akmeniniu senuoju tiltu, jungiančiu Neretvos upės krantus. Medžugorje – gausiai piligrimų lankoma vieta, žymi stebuklingais Mergelės Marijos apsireiškimais. Pasakojama, kad 1981m. būtent toje vietoje šešiems vaikams apsireiškė Dievo motina. Grįžtant sustosime pasigrožėti Kravice kriokliais. Nakvynė apartamentuose.

7 diena. Poilsis prie jūros arba išvyka į Splitą. Pažintinė ekskursija po miestą: Diokletiano rūmai – III a. romėnų architektūros paminklas, rūmų sienos, vartai ir bokštai, Kolonada – miesto Katedra, Jupiterio šventykla – krikštykla. Nakvynė apartamentuose.

8 diena. Poilsis prie jūros arba išvyka į Trogirą – viduramžių laikus menantį miestą – muziejų, vadinamą „Venecijos miniatiūra“, įsikūrusį salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltu. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: Rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Grįžtame į nakvynės vietą. Nakvynė apartamentuose.

9 diena. Anksti ryte išvykstame iš kurorto. Vykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką(UNESCO saugomų gamtos objektų sąraše) (230 km) – vieną įstabiausių gamtos reiškinių, vieną gražiausių žemyne (16 reto skaidrumo ežerų, kurie tarpusavyje sujungti 92 kriokliais). Neišdildomą įspūdį palieka požeminės ertmės, Dinarų kalnų džiunglės. Grožimės nepakartojamais vaizdais ir tęsiame pažintį su Dinarų kalnų ežerais. Plaukiame laiveliu didžiausiu Kozjako ežeru, pritraukiančiu tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

10 diena. Po pusryčių išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją.Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Nakvynės su pusryčiais;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus;

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66