Daugiau kelionės nuotraukų

Kvedlinburgas – Amsterdamas – Heides parkas

Amsterdamas, Kvedlinburgas

Trukmė

5 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją Nakvynė viešbutyje Lenkijoje ( Lenkijos/Vokietija pasienyje).

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į UNESCO paminklų sąrašą įtrauktą miestą – Kvedlinburgą. Apžvalginė ekskursija: Kvedlinburgo pilis*, Šv. Servacijaus bažnyčia*, šalia kurios įsikūrusiame vienuolyne rašytame metraštyje 1009 m. pirmą kartą paminėtas Lietuvos vardas, Šv. Norbertino ir Viperto bažnyčia, turgaus aikštė, kurią puošia XIII-XIV a. Rotušė ir įspūdinga architektūra garsėjantis senamiestis. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje .

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Amsterdamą. Pažintis su miestu *plaukiant kanalais, Dam aikštė ir Karalių rūmai, Singel kanalo gėlių turgus. Užvažiuojame į etnografinį kaimą Zaanse Schans, kur pamatysime klumpių, sūrių gamybą, malūnus ir žydinčius tulpių laukus. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

4 diena. Pusryčiai. Visa diena *Heidės parke. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos,brolių Grimų pasakų gatvė. Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Drąsieji pravažiuos didžiausiu Europoje mediniu geležinkeliu „Kolosus“, nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis“, starto metu per 2,4 sek. išvystantis 102 km. greitį; „Limitas“, per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas“! Amerikietiški kalneliai, kadaise buvę šiurpiausiu parko atrakcionu, dabar tik „lengvas apšilimas“. Vidury ežero išaugęs „Aštuonkojis“ – skirtas žmonėms, priklausantiems nuo aštrių pojūčių. Visiškai naujos generacijos atrakcionas – europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas.Vakare išvykstame Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

4 nakvynės su pusryčiais.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;

Bilietai į lankomus objektus –~60 Eur/asm.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis

Kelionės maršrutas


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66

  Kelionės metu aplankysite

  Heide parkas