Daugiau kelionės nuotraukų

LEDŲ DEGUSTACIJA IR IŠRADIMŲ FABRIKAS PROTO

Estija, Latvija

Trukmė

2 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 44 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame  į Rygą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Latvijos sostinės Rygos senamiestį: Pilis ir gynybinė siena su parako bokštu, „Trijų brolių“ namai, Domo katedra ir aikštė – istorinis ir geografinis miesto centras, Šv. Petro bažnyčia – pati seniausia ir aukščiausia Rygoje, paminklas garsiesiems Bremeno muzikantams, iki šiolei pildantiems slapčiausius norus, Juodagalvių riterių rūmai, laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje, Laisvės paminklas – latvių tautos laisvės ir vienybės simbolis ir kitos miesto įžymybės.

Toliau savo kelionė tęsiame į  populiariausią Latvijoje esantį Rujienos ledų fabriką. Čia turėsite puikią galimybę susipažinti su ledų gamybos procesu. Paragausite net 20 rūšių ledų. Tęsiame kelionę į Taliną. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pysryčiai. Ekskursijos po Taliną. Paklaidžiosime painiomis senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėsime miestu nuo Aukštutinės ir Žemutinės panoraminių aikštelių, apžiūrėsime Tompea pilį, „Ilgąją“ ir „Trumpąją“ kojas, „Storosios Margaritos“ bokštą, Ilgojo Hermano ir „Žvilgsnio į tvirtovę“ bokštus, Rotušės aikštės ansamblį, dailininkų gatvę, miesto gynybinę sieną, Piritos vienuolyną.

Keliaujame į ,,Išradimų fabriką PROTO“. Įsivaizduokite, kad vairuojate pirmąjį pasaulyje automobilį, garvežį, oro balioną ar vaikštote vandenyno dugnu. Dabar tai tapo realu, nes „PROTO“ – unikalus mokslo ir pramogų centras visoje Europoje.

Čia galėsite pasinerti į interaktyvų fantazijos pasaulį. Jūs susipažinsite  su praėjusių amžių mokslo atradimais. Tai tarsi viskas kaip iš Žiulio Verno laboratorijos. Čia galėsite savo išbandyti jaunųjų išradėjų zonoje, pamatysite aerodinaminę karuselę, garsų gaudyklę, pianiną-žaibą. Ar žinote, kad galima piešti ne tik su pieštukais, bet ir su LED lempa. Dalyvausite pasirinktoje edukacinėje programoje ,,Povandeniniai laivai“ arba ,,Oro balionas“. PROTO centre yra galimybė papietauti.

Pasisėmę nepamirštamų įspūdžių keliausime į namus (esant pageidavimui galima apsilankyti mokslo centre ,,Energija“. Tai buvusios elektrinės pastate veikiantis mokslo centras. Jo pagrindinis tikslas įkvėpti mokinius mokytis gamtos mokslų. Centre eksponuojama daugiau nei šimtas eksponatų, kurie leidžia savarankiškai tyrinėti fizinius reiškinius ir eksperimentuoti su jais.)

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

1 nakvynė su pusryčiais;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Ekskursija ir degustacija ledų fabrike – 5 Eur/asm;

Bilietas į PROTO išradimų fabriką – 10 Eur/asm.

Pietūs PROTO išradimų fabrike – nuo 3,5 – 4,50 Eur/asm.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 44 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Būtina turėti asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66