Daugiau kelionės nuotraukų

MAGIŠKA KALĖDINĖ MUGĖ GDANSKE

Lenkija

Trukmė

2 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

40 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Pajuskite kalėdinių švenčių magiją Gdanske. Kviečiame leistis į nepamirštamą, kupiną įspūdžių kelionę. 2023 m. konkurse ,, Best Christmas Markets“ Gdansko kalėdinė mugė užėmė II vietą .

Programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame į Gdanską –  miestą, turintį turtingą istoriją, kuriame dera praeitis ir patrauklus modernumas. Tai miestas Lenkijos šiaurėje, Gdansko įlankos krante, prie Vyslos žiočių; Pamario vaivadijos centras.

Praeisime Karališkuoju keliu, vedančiu pro miesto vartų kompleksą, tai Aukštieji, Auksiniai ir Žalieji vartai. Čia gausu Renesanso stiliaus viduramžiškų pastatų bei monumentų – stačiais stogais siaurose, vėjuotose gatvelėse. Prabangūs pirklių brolijos Artūro rūmai, Neptūno fontanas, Aukso namai, pagrindinė Senamiesčio gatvė – Ilgasis turgus, Rotušė, žavioji krantinė – mėgstama pasivaikščiojimų vieta. Antra pagal dydį ir pati didžiausia Europoje iš plytų pastatyta ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Mergelės katedra, solidi auksakalių gatvelė ir puošnusis Didysis Arsenalas ir kt.

Nepakartojamus įspūdžius patirsite kildami apžvalgos ratu ,,AmberSky“. Pasigrožėsite įspūdinga Gdansko panorama.

Pasigrožėję Gdansko panorama, keliausime į magišką kalėdinę mugę. Gražios dekoracijos, spalvingos šviesos, atrakcionai. Cinamono, gvazdikėlių ir vanilės kvapas pripildo orą, prekystaliai su amatininkų darbais ir šventiniai skanėstai – visa tai sukuria nepakartojamą šventinę atmosferą. Pasijusite tarsi stebuklingoje Kalėdų karalystėje. Laisvas laikas. Mugėje raste dovanų savo artimiesiems, sušilti padės karšto vyno taurė.  Keliausime į nakvynės vietą.

 

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Malborką. Pažintis su Malborko pilimi – vieną didžiausių Europoje viduramžio pilių, kryžiuočių vadinamą Marienburgu – „Marijos tvirtove“. Tai puiki viduramžių pilis su dvigubom gynybinėm sienom, kambarių labirintais. Šioje pilyje buvo kalinamas per žygį į nelaisvę patekęs Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis, iš čia išjojo kryžiuočių kariaunos pulkai į lemiamą Žalgirio mūšį, kuris pasibaigė lietuvių ir lenkų jungtinių pajėgų pergale. Kelionė per Lenkiją namų link. Vėlai atvykstame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

1 nakvynė su pusryčiais;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į mokamus lankomus objektus ~100 PLN

Ausinukų nuoma – 3,00 Eur/asm.

- Medicininių išlaidų draudimas

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Kelionės metu būtina turėti galiojantį asmens dokumentą;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66