Daugiau kelionės nuotraukų

MOKSLO ŽINIŲ IR ATRADIMŲ LOBYNAS BALSTOGĖJE

Balstogė

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Programa

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Balstogę, įsikūrusią prie Bialos upės Jotvingių žemėse ir iki XVI amžiaus priklausiusią  Trakų vaivadijai.  Šiandien  tai  Palenkės vaivadijos centras. Balstogėje gimė esperanto kalbos tėvas Zamenhofas. Dėl įvairių kultūrų susiliejimo jis šį miestą vadino „Babelio bokštu”. Čia nuo seno sugyveno Romos katalikai, stačiatikiai ir žydai, todėl Balstogėje yra didelė įvairovė įspūdingų bažnyčių.  

Ekskursija pėsčiomis po senamiestį: Branickių rūmai, kurie garsūs savo prancūziško stiliaus parku, sodais ir skulptūromis jau nuo seno vadinami  Lenkijos Versaliu, Katedra, Rotušė, Šv. Nikolajaus stebukladario cerkvė. Aplankome įspūdingą Šv. Roko bažnyčią. Pageidaujant galima aplankyti Balstogės istorijos muziejų.

Kelionę tęsime lankydamiesi  mokslo ir žinių centre EPI CENTRUM NAUKI. Tai didžiausias mokslo centras Rytų Lenkijoje. Jis skirta visiems, besidomintiems mokslo ir technologijų pasauliu. Visa centro erdvė suskirstyta į 2 zonas. Pagrindinės parodos plotas užima 2670 m2.  Jos teritorijoje yra beveik 100 eksperimentinių stočių: optika, transportas, telekomunikacijos, medicina, automatika, robotika, mechanika ir daugelis kitų. Pradėję savo kelionę pateksite tarytum  į kitą pasaulį – mokymosi per patirtį pasaulį. Šioje zonoje taip pat veikia net 3 laboratorijos: robotikos, energetikos ir elektromobilumo. Turėsite puikią progą sudalyvauti įvairiuose moksliniuose bandymuose ir  eksperimentuose. Tad laiką praleisite puikiai ir naudingai.

Laisvas laikas apsipirkimui . Grįžtant namo užsukame į Supraslę – senąjį stačiatikių kultūros centrą. Vienoje iš vienuolyno dalių įkurtas Ikonų muziejus,  kuriame sužinome Ikonų atsiradimo istoriją, apžiūrime  jų ekspoziciją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Mokami objektai – 40 PLN

Asmeninės išlaidos

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.
Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66