Daugiau kelionės nuotraukų

PAJUSK KALĖDŲ DVASIĄ BALSTOGĖJE!!!

Lenkija

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

40 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Kalėdos – metas, sukeliantis daug emocijų ir magijos. Viena iš vietų, kur ši magija tampa tikrai apčiuopiama yra kalėdinė mugė Balstogėje. Ši mugė jau daugelį metų traukia gyventojus ir turistus, kurdamą nepamirštamą kalėdinės šventės atmosferą. Štai kodėl verta apsilankyti Balstogėje.

Programa

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Balstogę, įsikūrusią prie Bialos upės Jotvingių žemėse ir iki XVI amžiaus priklausiusią  Trakų vaivadijai.  Šiandien  tai  Palenkės vaivadijos centras. Balstogėje gimė esperanto kalbos tėvas Zamenhofas. Dėl įvairių kultūrų susiliejimo jis šį miestą vadino „Babelio bokštu”. Čia nuo seno sugyveno Romos katalikai, stačiatikiai ir žydai, todėl Balstogėje yra didelė įvairovė įspūdingų bažnyčių.

Ekskursija pėsčiomis po senamiestį: pasigrožėsime Branickių rūmais, kurie garsūs savo prancūziško stiliaus parku, sodais ir skulptūromis jau nuo seno vadinami  Lenkijos Versaliu, Katedra, Rotuše, Šv. Nikolajaus stebukladario cerkve. Aplankysime įspūdingą Šv. Roko bažnyčią. Pageidaujant galima aplankyti Balstogės istorijos muziejų. Laisvas laikas apsilankymui kalėdinėje mugėje arba šalia esančiuose prekybos centruose. Kalėdinės mugės Balstogėje šaknys siekia tolimą šio miesto istoriją. Jau XIX amžiuje Balstogės turgaus aikštėje gyventojai rinkosi švęsti artėjančių Kalėdų. Šiandien ši tradicija tęsiasi ir pritraukia minias. Turėsite puikią galimybę įsigyti unikalių, rankų darbo dirbinių, įvairių dekoracijų, kurios puikiai tiks papuošti Kalėdų eglutę. Tai tikrai puiki galimybė išsirinkti originalias dovanas, kurios tikrai patiks Jūsų artimiesiems. Paragausite tradicinių lenkiškų kalėdinių patiekalų. Aplankę stebuklingą Balstogės kalėdinę mugę, kupini įspūdžių keliausime namo. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Asmeninės išlaidos;

Ausinukų nuoma – 3,00 Eur/asm. ;

Medicininių išlaidų draudimas .

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Kelionės metu būtina turėti galiojantį asmens dokumentą;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66