Daugiau kelionės nuotraukų

SLOVAKIJOS TATRAI

Slovakija

Trukmė

4 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

1 diena. 5:00 val. ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstame į Slovakiją. Nakvynė Slovakijoje.

Programa

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Aukštųjų Tatrų kurortinį miestelį – Tatranska Lomnica. Keltuvais keliamės į Skalnate Pleso* (1751 m). Vėliau – žygis (~2,5 val.) per kalnus iki Hrebienok funikulieriaus. Pakeliui grožėsimės nuostabia kalnų panorama, užsuksime į Zamenkovo chatą, kurioje galėsime papietauti, tęsdami kelionę gėrėsimės Šaltosios Tėkmės kriokliais. Iš Hrebienok funikulieriumi* arba pėsčiomis nusileidžiame į Stary Smokovec kurortinį miestelį. Grupei pageidaujant vakare jėgas atgauname Vrbovo terminiuose baseinuose*, kur iš 2000 metrų gylio trykštantis 65 laipsnių karščio vanduo žinomas jau nuo antikos laikų. .  Dabar čia įsikūręs bene didžiausias Slovakijoje terminių baseinų kompleksas.  Šis, iš gelmių trykštantis vanduo, yra naudingas gydant daugelį ligų. Sugrįžtame į nakvynės vietą.

3 diena. Pusryčiai. Ryte lankome Belianska stalaktitų – stalagmitų urvus*, kurie buvo surasti jau 1881 m.  Nors bendras urvo ilgis siekia 3017 m, turistams pritaikyta 1370 m ilgio atkarpa. Temperatūra urvuose ištisus metus siekia 5-6 laipsnius šilumos. Vykstame į Aukštųjų Tartrų kurortinį miestelį Štrebsko Pleso. Tai Aukštųjų Tatrų kurortinis miestelis, esantis šalia to paties pavadinimo ežero. Žygis pėsčiomis (~ 2 val.) su kelionės vadovu  iki įspūdingo Skok (25 m) krioklio. Pageidaujantys leisti laiką savarankiškai, gali pasirinkti žygį pėsčiomis (~ 2,5 val.) iki Poprad ežero arba pasikelti keltuvais* į chata pod Soliskom bei įkopti į Predne Solisko (2117 m) viršukalnę (~1,5 val.). Sugrįžtame į nakvynės vietą.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare  grįžtame į Letuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose/svečių namuose;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;

Bilietai į(*) pažymėtus lankomus objektus ~50 Eur/asm.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 44 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

300


Sumokėti 0% per item

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66