Daugiau kelionės nuotraukų

SLOVAKIJOS TATRAI

Slovakija

Trukmė

4 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

1 diena. 5:00 val. ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstame į Slovakiją. Nakvynė Slovakijoje.

Programa

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Aukštųjų Tatrų kurortinį miestelį – Tatranska Lomnica. Keltuvais keliamės į Skalnate Pleso* (1751 m). Vėliau – žygis (~2,5 val.) per kalnus iki Hrebienok funikulieriaus. Pakeliui grožėsimės nuostabia kalnų panorama, užsuksime į Zamenkovo chatą, kurioje galėsime papietauti, tęsdami kelionę gėrėsimės Šaltosios Tėkmės kriokliais. Iš Hrebienok funikulieriumi* arba pėsčiomis nusileidžiame į Stary Smokovec kurortinį miestelį. Grupei pageidaujant vakare jėgas atgauname Vrbovo terminiuose baseinuose*, kur iš 2000 metrų gylio trykštantis 65 laipsnių karščio vanduo žinomas jau nuo antikos laikų. .  Dabar čia įsikūręs bene didžiausias Slovakijoje terminių baseinų kompleksas.  Šis, iš gelmių trykštantis vanduo, yra naudingas gydant daugelį ligų. Sugrįžtame į nakvynės vietą.

3 diena. Pusryčiai. Ryte lankome Belianska stalaktitų – stalagmitų urvus*, kurie buvo surasti jau 1881 m.  Nors bendras urvo ilgis siekia 3017 m, turistams pritaikyta 1370 m ilgio atkarpa. Temperatūra urvuose ištisus metus siekia 5-6 laipsnius šilumos. Vykstame į Aukštųjų Tartrų kurortinį miestelį Štrebsko Pleso. Tai Aukštųjų Tatrų kurortinis miestelis, esantis šalia to paties pavadinimo ežero. Žygis pėsčiomis (~ 2 val.) su kelionės vadovu  iki įspūdingo Skok (25 m) krioklio. Pageidaujantys leisti laiką savarankiškai, gali pasirinkti žygį pėsčiomis (~ 2,5 val.) iki Poprad ežero arba pasikelti keltuvais* į chata pod Soliskom bei įkopti į Predne Solisko (2117 m) viršukalnę (~1,5 val.). Sugrįžtame į nakvynės vietą.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare  grįžtame į Letuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose/svečių namuose;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;

Bilietai į(*) pažymėtus lankomus objektus ~50 Eur/asm.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 44 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66