Daugiau kelionės nuotraukų

Veličkų druskų kasyklos – pramogų parkas „Energilandija“ – karališkoji Krokuva – vandens parkas „Suntago“ ir mokslo centras „Kopernikas“ Varšuvoje

Lenkija

Trukmė

4 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

42 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Programa

1 diena.  Anksti ryte išvykstame į  Lenkiją.   Kelionė per Lenkiją  su sustojimais poilsiui  ir pietums. Vykstame į Veličką. Pasiruoškite nepamirštamiems potyriams!!! Lankysimės Veličkos druskų kasykloje. Tai viena seniausių druskų kasyklų Europoje, kuri veikė nuo 13 a. iki 1996 m. Ekskursija druskų kasyklos požemiuose. Nusileisite 135 metrus po žeme ir pasigrožėsite giliai paslėptu lobiu, įtrauktu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasivaikščiosite paslaptingais koridoriais, pasigrožėsite nuostabiomis skulptūromis iš druskos, pamatysite požeminius ežerėlius ir garsiąją Kingos bažnyčią. Ji buvo įkurta 1896 m. ir yra 12 metrų aukščio, 18 metrų pločio ir 54 metrų ilgio. Nakvynė  viešbutyje  Veličkose.

2 diena. Pusryčiai. Neužmirštamos pramogos atrakcionų parke „Energylandia” Tai didžiausias atrakcionų parkas Lenkijoje kuriame įrengtos trys pagrindinės zonos:  Bajkolandia (skirta patiems mažiausiems), Šeimos ir Ekstremalioji.  Šeimos zona įkurta Vikingų kaimelyje nenuvils ir adrenalino dozę padidins plaukimas tikru vikingų laivu pašėlusia upe, Drakono ir Bumerango traukinukai, interaktyvi monstrų ataka ir dar daugybė smagių atrakcijų. Ekstremalioji zona – patiems drąsiausiems. Galingas aukštis ir dar galingesnis greitis.  Majų traukinuku pakilsite į 33 metrų aukštį, Formulės 1 atrakcionu lėksite 100 km/h greičiu, o Vandens traukinuku pakilsite į 60 metrų aukštį ir leisitės žemyn 110 km/h greičiu. Visą dieną praleidę atrakcionų parke grįšime į nakvynės vietą.

3 diena. Pusryčiai. Atvykstame į „Lenkijos deimantu“ vadinamą senąją sostinę Krokuvą, kurios istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis. Apžiūrėsime ant Vavelio kalvos esančius Karališkuosius rūmus ir Vavelio katedrą, kurioje yra palaidota daug iškilių Lenkijos žmonių, taip pat ir karalius Jogaila. Turgaus aikštėje pamatysime Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, miesto rotušės bokštą, turgaus halę „Sukiennice“ ir paminklą A. Mickevičiui. Laisvas laikas Krokuvos senamiestyje pietums. Kelionė į didžiausią regione ,,Suntago” vandens  parką . Nakvynė  viešbutyje  Varšuvoje.

4 diena. Pusryčiai. Lankome mokslo centrą  ,,Kopernikas”, kur jūsų lauks interaktyvi pažintis su šviesa, optinėmis iliuzijomis bei mus supančiais reiškiniais. Muziejuje galima groti lazerine gitara, tyrinėti žmogaus kūno dalis, susipažinti su stichiniais gamtos reiškiniais – čia galima praleisti kone visą dieną! Prie kiekvieno eksponato kabo instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi,  matydami. Tikrai bus labai įdomu ir neužmirštama!

Trumpa ekskursija po Varšuvą. Laisvas laikas  pietums.  Apie 14.00h išvykstame Lietuvos  link.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;

Bilietai į Veličkų drusų kasyklas;

Bilietai į Koperniko mokslo centrą;

Įėjimo bilietai į Energilandijos pramogų parką;

Bilietai į Suntago vandens parką.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Asmeninės išlaidos

Medicininių išlaidų draudimas

Pastabos

 • Būtina turėti asmens tapatybės kortelę arba LR pasą;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66