Mokslo centras “Heureka”

Šiaurinėje Helsinkio dalyje stūksantis „Heurekos“ mokslo centro kompleksas čia veikia jau beveik 3 dešimtmečius. Jo tikslas – pristatyti naujausius mokslo pasiekimus, intriguojančias metodikas bei teorijas įvairioms amžiaus grupėms suprantama kalba.

Mokslinių temų bei tyrimų spektras, pristatomas mokslo centre, yra itin platus – nuo lingvistikos iki biochemijos. Didžiąją dalį čia esančių eksponatų galima pačiupinėti rankomis. Be to, dauguma muziejuje esančių ekspozicijų yra nuolat keičiamos ir atnaujinamos, tad nenuobodu bus ir tiems, kurie bent sykį čia yra apsilankę. Be vidaus ir lauko ekspozicijų centre galima rasti ir planetariumą, kuriame dangaus kūnų stebėjime gali dalyvauti net apie 130 lankytojų. Beje, „Heurekos“ mokslo centre taip pat yra įkurtas bene vienintelis žiurkių krepšinio aikštynas!

Mokslo centras veikia visus metus visomis savaitės dienomis, išskyrus šventines dienas. Tikslias „Heurekos“ darbo valandas rasite oficialiame internetiniame mokslo centro puslapyje www.heureka.fi.

Šaltinis: 15min.lt

Šią vietą galite aplankyti pasirinkdami šias keliones

Interaktyvus Talinas – Helsinkis – Tartu!

Estija, Suomija 129 3 dienos

Kelionės datą galite pasirinkti patys

Talinas – Helsinkis aplankant „Heureka“

Helsinkis, Talinas 115 2 dienos

Kelionės datą galite pasirinkti patys

Laukiate gerų pasiūlymų?

Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie naujas kelionių kryptis pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!