Seregenti parkas

Afrika Europoje – būtent tą galite patirti atkeliavę į netoli Brėmeno esantį Serengeti pramogų parką. Parkas įsikūręs 2000 ha plote, jame apgyvendinta daugiau nei 1500 gyvūnų, tame tarpe raganosiai, drambliai, zebrai, žirafos. Rengiamos ekskursijos valtimis, automobiliais, autobusais, taip pat yra įvairių atrakcionų bei restoranų ir kavinių, taip kad parke bus ką veikti kiekvienam, o ypač smagu vaikams.

Parkas. Serengeti parke Vokietijoje siūlomos septynių rūšių pramogos. Jei jums patinka vanduo, galite rinktis ekskursiją valtimi su aerovarikliu, kuri pasiekia net 50 km/h greitį. Pakeliui grožėsitės parko aplinka bei įvairiais gyvūnais.

Atskirai siūlomos ir įvairios vandens pramogos – plaustai, vandens dviračiai, leidimasis nuo krioklių ir panašiai.

Parke rengiami ir safariai – 10 kilometrų maršrutą per parką galite važiuoti ir savo automobiliu, ir specialiu transportu. Pakeliui pamatysite dramblių, žirafų, raganosių, meškų, tigrų, zebrų ir daug kitų egzotiškų gyvūnų. Gyvūnai laikomi ne aptvaruose, taigi nenustebkite jei kokia žirafa ateis su jumis pasisveikinti.

Siūlomi safariai ir atvirais džipais, kur važiuosite bekele, lydimi egzotiškų gyvūnų ir specialiųjų efektų. Gamtos mėgėjai gali pėsčiomis pasivaikščioti po beždžionių pasaulį, kuriame iš arti pamatysite apie 200 šių gyvūnų ir netgi galėsite juos pamaitinti. Tai puiki pramoga vaikams.

Atvykimas. Serengeti parką patogiausia pasiekti atskridus į Brėmeną. Nuo Brėmeno, jei nesinuomojate automobilio, keliaukite traukiniu iki Hodenhagen traukinių stoties (Hanoverio kryptimi). Traukinio bilietas kainuos nuo 30 iki 36 eurų, priklausomai nuo reiso. Traukinių kasdien šiuo maršrutu važiuoja daug, taip kad derintis prie konkretaus laiko nereikia.

Atvykus į Hodenhagen, iki Serengeti parko yra apie 5 kilometrai (kelias nužymėtas nuorodomis), kuriuos teks įveikti pėsčiomis, taksi, arba susistabdžius pakeleivingą mašiną. Visuomeninis transportas iki parko neveža.

Parko lankymas. Serengeti parkas paprastai veikia nuo kovo vidurio iki lapkričio pradžios. Šiuo laikotarpiu parkas lankytojus priima kasdien nuo 10 iki 17 valandos, užsidaro 18 valandą. Poilsio ir vandens pramogų sektoriai atidaromi 11 valandą. Bilieto kaina suaugusiems yra 26 eurai, vaikams nuo 3 iki 12 metų – 21 euras, jaunesniems – nemokamai. Nuolaidos taikomos grupėms nuo 20 žmonių.

Už dalyvavimą safaryje papildomai teks sumokėti 3,5 euro. Taip pat siūlomi įvairūs atrakcionų deriniai kartu su priešpiečiais, atsisveikinimo dovanėle ar netgi nakvyne, tokie bilietai kainuoja nuo 41 iki 72 eurų.

Šią vietą galite aplankyti pasirinkdami šias keliones

SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS

Danija, Vokietija 465 1 diena

Kelionės datą galite pasirinkti patys

Laukiate gerų pasiūlymų?

Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie naujas kelionių kryptis pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!