Daugiau kelionės nuotraukų

Cėsis- Turaida- Sigulda – Ryga- Jelgava

Cėsis, Jelgava, Ryga, Sigulda, Turaida

Trukmė

2 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Vilniaus. Vykstame į  Gaujos  nacionalinį parką, pasižymintį didele gamtos įvairove ir kultūros istorijos paminklais.  Lankome *Cėsio viduramžių pilį, kuri  buvo vienas iš pirmųjų mūrinių įtvirtinimų, kuriuos senojoje Latvijos teritorijoje pastatė kryžiuočiai. Laiko tėkmei atsispyręs ir išlikęs pilies pastatų ansamblis laikomas monumentaliu architektūros paminklu, atspindinčiu Livonijos periodo statybos tradicijas ir meno stilių. Vykstame į Siguldą, vadinamą Vidžemės „Šveicarija“. Apžiūrėsime Siguldos pilies griuvėsius ir naująją pilį. Keliamės per Gaujos upę *Lyno keliu. Nuostabi Gaujos nacionalinio parko panorama iš 43 m aukštyje kabančio vagonėlio. Įspūdingai atrodo *Turaidos pilis*, Gaujos tiltas, Krimuldos dvaras. Vaikštome Gaujos upės slėniu palei Gutmanio uolą, apipintą legendomis.  Vykstame  į Rygą.   Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai.  Apžvalginė ekskursija po Rygos istorinį miesto centrą,1997m. įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Mažosios ir Didžiosios Gildijos pastatai, Katės namas, visada šurmuliuojanti Livu aikštė, aukščiausia mieste Šv. Petro bažnyčia, Rotušės aikštė, nepakartojamas „Juodagalvių namas”.  Toliau tęsime kelionę į Žiemgalos Latvijoje sostinę – Jelgavą. Trumpai susipažinsime su jos centru, apžiūrėsime B.Rastrelio projektuotus baroko stiliaus Jelgavos rūmus, švč. Trejybės bažnyčią ir jos bokštą (esant galimybei net pasikelsime į jį), šv. Simono ir šv. Anos ortodoksų katedrą, menančią Rusijos imperatorienės Anos Ivanovnos valdymo laikotarpį bei senojo miesto fragmentus.   Vėlai  vakare grįžtame į Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje Rygoje;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;

Bilietai į(*) pažymėtus lankomus objektus ~25 Eur/asm.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66