Daugiau kelionės nuotraukų

Atkurtos Lietuvos šimtmečiui maršrutas po Kauną

Kaunas, Lietuva

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Kiekvienas Lietuvos pilietis turėtų pakeliauti maršrutais, liudijančiais mūsų kelią į laisvę, skirtais didžiuotis mūsų valstybe.

Programa

Aplankysime Istorinę Prezidentūrą Kaune, kur dalyvausime edukacinėje programoje “Veidai ir vardai: ar pažįsti mūsų valstybės kūrėjus?” Ji supažindina su Vasario 16-tosios kūrėjais ir puoselėtojais ir jų darbais Lietuvai.

Taip pat stabtelsim pasiklausyti pasakojimo prie Steigiamojo seimo rūmų, LR Ministrų kabineto rūmų, Lietuvos banko rūmų, Lietuvos universiteto. Vaikščiodami K. Donelaičio gatve sužinosime, kad čia nuo 1919 m. kūrėsi iš Vilniaus perkeltos valdžios institucijos, pirmosios užsienio valstybių atstovybės, gyveno ir dirbo įžymios tarpukario Lietuvos asmenybės: signataras S. Kairys, užsienio reikalų ministras S. Lozoraitis, ministras pirmininkas M. Sleževičius, finansų ministras J. Dobkevičius, K. S. Šaulys.

Nuvykę į Vytauto Didžiojo karo muziejų sužinosime, kaip laikinąja sostine tapusiame Kaune buvo kuriamas Karo muziejus ir buvo siekiama “pagaminti būsiančioms kartoms amžiną paminklą”. Galėsime dalyvauti edukacinėje programoje „Partizanų ginklai“, sužinosime apie partizanų šaunamuosius ginklus, jų veikimo principą, išgirsime jiems būdingą šaudymo garsą, o paėmę ginklą į rankas, akimirkai ir patys tapsime partizanais. O Vienybės aikštėje pamatysime skulptoriaus Juozo Zikaro paminklą „Žuvusiems už Lietuvos laisvę“, kuris sudėtas iš akmenų, atvežtų iš Nepriklausomybės kovų vietų…

Pageidaujant, galima bus aplankyti ir Kauno mečetę, kur 1918m.totoriai aktyviai stojo į savanorius. O Signataro Kazio Bizausko name Žaliakalnyje galima susipažinti su jauniausio signataro, kuris buvo sušaudytas 1941m.tuometine buitimi.

Sužinoję daug naujo apie Lietuvos šimtmečio istoriją, jos herojus, pilni įspūdžių, grįšime namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~15 Eur/asm.

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66