Daugiau kelionės nuotraukų

Gurmaniška kelionė Aukštaitijoje + „Body painting unreal“ programa

Kavarskas

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Programa

1 diena. Aplankysime Taujėnų dvarą. Su dvaro istorija mus supažindins ir rūmus bei parką aprodys šiandieniniai dvaro savininkai. Čia gersime rytinę kavą dvaro žiemos sode, kaip tai darė Marikoniai. Toliau važiuosime 12 km iki Kavarsko, kur ragausime kulinarinį Aukštaitijos paveldą -koldūnus.Juos  gaminant naudojamas šaltinio vanduo, kuris vietinių laikomas stebuklingu, nes manoma, jog jis gydo, gaivina ir stiprina.Vėliau savo kelionę tęsime Rokiškio rajone. Čia apsilankysime Kriaunų istorijos muziejuje, kuriame eksponuojami Kriaunų krašto amatininkų (stalių, kalvių, audėjų, žvejų) darbo įrankiai ir gaminiai, įrengtas XX a. pr. kaimo trobos interjeras. Čia taip pat rasime “ Raganų palėpę” , kurioje gyvena laumės, undinės, žolininkai, gėlininkai, giriniai, naminukai ir kt. Vėliau savo kelionę tęsime į jaukią sodybą, kur mūsų lauks tikrai „užvedanti“, linksma bei įsimintina programa. Jos metu bus piešiama su profesionaliais dažais ant veido ir kūno, vėliau mūsų lauks madų šou su dizaineriais, pavirsime fotomodeliais ir dalyvausime linksmoje fotosesijoje, ragausime firminio patiekalo – “kazanės ant laužo” ( virto plovo). Galiausiai vyksime į nakvynės vietą.
2 diena. Savo kelionę tęsime Zarasų mieste, kur pasivaikščiosime po 2011 m. atidarytą apžvalgos ratą. Šis statinys- analogų neturintis Lietuvoje, kuris pritraukia kiekvienai metais turistų srautus ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Praeinantiems 17 m aukščio ratu atsiveria Zaraso ežero panorama. Nusileidus laipteliais žemyn, galima keliauti Zaraso ežero pakrantę juosiančiu taku arba patogiai įsitaisyti ant suolelių ir mėgautis vandens telkinio kraštovaizdžiu. Vėliau vyksime į Salaką, kuriame pamatysime Gražutės regioninio parko lankytojų centro ekspoziciją bei “Jūrų muziejų”. Taip pat išvysime ir įspūdingą akmenų mūro bažnyčią.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Pastabos

 • Bilietai į lankomus objektus –~20 Eur/asm.
 • Nakvynė kaimo turizmo sodyboje;
 • Edukacinė piešimo ant veido programa ir plovo degustacija.

Kelionės maršrutas


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66