Daugiau kelionės nuotraukų

Išvyka į Klaipėdą su nemokama degustacija

Klaipėda, Lietuva

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Savo kelionę pradėsime Klaipėdos konditerijos įmonėje „Roshen“, kur pasinersime į stebuklingą saldumynų gamybos pasaulį bei pabandysime pasidaryti po ledinuką patys!

Programa

NEMOKAMOS ekskursijos metu mums bus rodomas video siužetas, kaip yra gaminamas šokoladas, eisime į gamybines patalpas žiūrėti, kaip gaminama karamelė, kaip fabrike dirba darbuotojai, vėliau patys pasigaminsime po ledinuką, o ekskursijos gale visi gausime saldžių dovanėlių.

Po šaunios ir „skanios“ ekskursijos konditerijos įmonėje keliausime apžiūrėti Klaipėdos miesto įžymybių: Teatro aikštės — Klaipėdos miesto širdies. Paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais, taip pat susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra — „Katinas  džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Taip pat sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas, ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys… Pasigrožėsime Baltijos jūra, aplankysime ir visų pamėgtąją Olando kepurę. Esant pageidavimui ir galimybei, keliausime pas ypatingas žuvis- delfinus, kurie stebins mus triukais, demonstruos visus savo talentus bei nepraleis progos aptaškyti arčiausiai sėdinčių žiūrovų. Vakare pilni įspūdžių grįšime namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~10 Eur/asm.

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66