Daugiau kelionės nuotraukų

JAUNOJO VYNO ŠVENTĖ

Anykščiai

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 30 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Savo kelionę pradėsite Anykščių krašte. Anykščių kraštas turtingas įspūdingais vaizdais ir turintis savo krašto kultūrinį paveldą. Lankysite vieną Anykščių įžymybę, tai Siaurasis geležinkelis, švelniai vadinamas siauruku. Tai unikalus inžinerinio paveldo objektas, muziejus po atviru dangumi. Siauruko stotyje veikia muziejus, kuriame įrengta vertinga geležinkelio istorijos ekspozicija. Iki mūsų dienų išliko beveik nepakitęs visas stoties kompleksas: vandens bokštas ir vandens kolonėlė, pagrindinis stoties pastatas, prekių sandėlis, metalinis tiltas, bėgiai. Pasivažinėsite rankine drezina.

Programa

Vėliau Jūsų lauks kelionė siauruku  į visame pasaulyje švenčiamą jauno vyno, skonių ir muzikos šventę. 16.00 val. išvyksite iš Anykščių siauruko stoties ir keliausite į Troškūnus.

Čia Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčios ir vienuolyno ansamblyje vynų žinovė Jus susipažindins su Božolė šventės tradicijomis. Turėsite puikią progą padegustuoti vyno, pasimėgauti karštu patiekalu ir užkandėlėmis. Gitara, saksofonas,  žvakių šviesa… kas gali būti geriau tokioje išskirtinoje aplinkoje. 20.00 sugrįšite į Anykščius.  Keliausite į namus kupini gerų emocijų.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Ekskursija Siauruko muziejuje – 4,00 Eur/asm.;

Bilietas į Božolė traukinį (kelionė siauruku, karštas patiekalas, užkandėlės, Božolė vynas, šventinė programa) – 55,00 Eur/asm.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 30 asmenų grupei (kitu atveju kelionės
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66