Daugiau kelionės nuotraukų

Klaidus kukurūzų labirintas Trakuose

Lietuva, Trakai

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Savo kelionę pradėsime nuo šalia Trakų miesto esančio kukurūzų lauko. Didžiuliame kukurūzų lauke kiekvienais metais yra suformuojamas vis kitoks labirintas, todėl kiekvienais metais iš paukščio skrydžio galima pamatyti vis kitokį piešinį. Tikriausiai daugelis svarstote, ar šiame labirinte įmanoma pasiklysti?  Tikrai taip –galima.

Programa

Tad, paklaidžioję po klaidų kukurūzų labirintą, keliausime į Vievį, kuriame aplankysime Geologijos muziejų. Tarp krūmų ir medžių, šalia dviejų vandens tvenkinių, įrengti takai pėstiesiems, žaliose vejose prie takų grupėmis rikiuojasi iš įvairių Lietuvos vietovių atgabenti lauko rieduliai – jų iš viso 552. Lietuvos naudingųjų iškasenų ekspozicijoje rodomi svarbiausi Lietuvos gelmių turtai. Ekspozicijoje apie šiuo metu susidarančias uolienas galima susipažinti su dabartiniais procesais, vykstančiais žemės paviršiaus viršutiniuose sluoksniuose.

Pagal galimybę aplankysime Kelių muziejų, kuriame sukaupta per 6000 eksponatų, atspindinčių Lietuvos kelių istoriją nuo Romos imperijos laikų iki mūsų dienų. Tai tiltų, viadukų, sankryžų, autobusų stočių, gamybinių bazių ir kitų statinių maketai, kelių tiesimo ir tvarkymo senieji įrankiai, mašinos, vežimai, kelio ženklai. Muziejuje daug statybos medžiagų, uolienų, mineralų, kristalų pavyzdžių, atvežtų iš įvairių pasaulio kraštų. Veikia nedidelis, bet lankytojų labai mėgiamas medžioklės ir ekologijos skyrius. Originalios formos metalinių konstrukcijų paviljone eksponuojama prieškarinė ir pokarinė kelių tiesimo ir priežiūros technika.

Kelionės pabaigai keliausime į Neries regioninio parko lankytojų centrą, kur moderni ekspozicija mus supažindins su regioninio parko gamtos ir kultūros paveldo vertybėmis. Centre suprojektuotos lenktos sienelės kuria aliuziją į Neries upės vingius. Kompiuteriniuose terminaluose išvysime net keturias išsamias ekspozicijas : kultūros ir gamtos paveldus, lankytinas krašto vietoves bei pasižiūrėsime video filmą apie patį parką. Neries regioninio parko lankytojų centre įrengta kabina, imituojant lėktuvą, kurioje galėsime pasigėrėti parko vaizdais iš paukščio skrydžio. Vakare pilni įspūdžių grįšime namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~15 Eur/asm.

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66