Daugiau kelionės nuotraukų

Kukurūzų labirintas Anykščiuose

Anykščiai

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Aplankysime Anykščių geležinkelio stotį, kur apžiūrėsime muziejaus ekspoziciją. Kelionę tęsime apsilankę Kukurūzų labirinte – tai pirmas tokio tipo labirintas Utenos apskrityje, kurio forma primena medį. Ši pramoga tikrai nepaliks abejingų.

Programa

Aplankysime Puntuko akmenį – antrą pagal dydį riedulį Lietuvoje. Akmenyje iškalti S. Dariaus ir S. Girėno bareljefai. Tai labiausiai lankomas akmuo Lietuvoje, priešistorinio laikotarpio liudininkas. Nešė Puntuką ne tik ledynai, bet ir pats velnias… Vėliau apsilankysime ir nusileisime vasaros rogučių trasa nuo Kalitos kalno.

Pageidaujant, užsuksime ir į Arklio muziejų, kuriame aukštaitiškų sodybų apsuptyje, vieninteliame Lietuvoje, įkurtame 1978 m. prof. P. Vasinausko, iš įvairių Lietuvos kampelių surinkti vežimai, lineikos, bričkos…Apžiūrėsime muziejaus ekspozicijas (bus galimybė pajodinėti, pasivažinėti po vaizdingas apylinkes). Vėliau užsuksime į J. Biliūno sodybą, kurioje susipažinsime su jo šeimos daiktais, rašytojo knygomis. Kiemelyje eksponuojami tautodailininkų medžio drožiniai pagal J. Biliūno apsakymų personažus. Galiausiai užkopsime į Šeimyniškėlių piliakalnį, kur, manoma, buvo viena iš svarbiausių karaliaus Mindaugo medinių pilių – Voruta. Tai vienas didžiausių ir įspūdingiausių Aukštaitijos piliakalnių. Jis priklauso Elmės kraštovaizdžio draustiniui. Piliakalnį supa du gilūs slėniai, kuriais teka Volerio ir Volupio upokšniai. Pasigrožėsime apžvalgos bokšto ekspozicija, norintieji galės pašaudyti į taikinį iš lanko. Savo kelionę baigsime ant “Kalitos” kalno nuo kurio nusileisime vasaros rogučių trasa.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~20 Eur/asm.

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66