Daugiau kelionės nuotraukų

Kulinarinio paveldo keliais. Trakai – Kaunas

Kaunas, Trakai

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Programa

Savo ekskursinę programą pradėsime pažintimi su mums nepažintais Trakais. Pasivaikščiosime Galvės ežero pakrante ir mediniu tiltu žengsime į ežero salą. Nuo Trakų pilies prieplaukos laivu išplauksime pasižvalgyti po Trakų miesto apylinkes. Pasiklausysime “senojo kapitono” pasakojimų apie Trakų ežerus, salas ir legendas, pasigrožėsime nuostabiais gamtos vaizdais. Grįžę prie Trakų pilies, keliausime susipažinti su Karaimų palikimu, kuris įamžintas to paties pavadinimo miesto gatvėje. Joje mediniai nameliai stovi trimis langais į gatvę. Pasak legendos, vienas langas skirtas Dievui, antras kunigaikščiui Vytautui, o trečias – ir pačiam šeimininkui. Keliaudami Karaimų gatve išvysime ir kitą karaimų paminklą – kenesą. Tai karaimų maldos namai.

Apsilankysime karaimų tautinių patiekalų restorane ,,Kybynlar”. Jaukioje, karaimų ornamentika dekoruotoje salėje paragausime tradicinio karaimų sultinio bei kibinų. Dalyvausime kibinų paruošimo bei degustavimo užsiėmime, kuriame rinksime geriausią kibiną, pasiklausysime pasakojimų apie karaimų tradicijas, papročius, turėsime galimybę nusifotografuoti su karaimų tradiciniais apdarais,  pažiūrėti dokumentinį  filmą apie karaimų tautą.

Savo ekskursinę programą tęsime Kauno mieste. Čia mes susipažinsime su viena ilgiausiai veikiančių Lietuvos įmonių, didžiausia stipriųjų alkoholinių gėrimų gamintoja – AB „Stumbras“. Įmonės muziejuje susipažinsime su Lietuvos alkoholio vartojimo kultūros raida bei gamyklos istorija: 100 metų senumo pastatais, archyviniais dokumentais, nuotraukomis, gamybos procesui naudotais aparatais, etiketėmis ir tara.

Turėsime galimybę pasivaikščioti po gamyklą ir pamatyti, kaip šiandien  šiuolaikiniame „Stumbre“  gaminami ir pilstomi bendrovės gėrimai. O apie jų gamybos procesą ir išskirtinumą degustacijų metu mums papasakos įmonės specialistai.

Savo ekskursinę programą vainikuosime pažintimi su Kauno miesto paslaptimis. Aplankysime „baltąją gulbę“, išgirsime Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istoriją. Pamatysime Perkūno namą ir Saulės laikrodį, išgirsime istoriją apie ilgiausią tiltą, taip pat pasivaikščiosime po Santakos parką ir susipažinsime su Kauno istorijos ištakas menančia pilimi bei viena seniausių ir unikaliausių bažnyčių Kaune.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~10 Eur/asm.

Kibinų su sultiniu degustacija – ~6-10 Eur/asm.

Degustacija „Stumbre“ – 17-26 Eur/asm.

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66