Daugiau kelionės nuotraukų

Atrask ežerų kraštą

Lietuva

Trukmė

2 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Programa

1 diena. Į Ukmergę vyksime senuoju pašto keliu Varšuva-Peterburgas. Sužinosime, kam pakelėje buvo statomos arklių pašto stotys, kurioje upėje guli pats didžiausias Lietuvoje „giedantis“ akmuo, pasidairysime po Ukmergės apylinkes iš senojo gaisrinės bokšto. Aplankysime Videniškių bažnyčią, statytą didikų Giedraičių. Bažnyčioje saugomas Palaimintojo Giedraičio paveikslas, prie kurio išsipildo visi norai. Kojas pramankštinsime skulptūrų parke ant ežero kranto. Molėtų kraštas garsus vieninteliu respublikoje Etnokosmologijos centru, kuriame pamatysime filmuką apie dangaus kūnus, sužinosime apie žmogaus ir kosmoso ryšį, pakilsime į apžvalgos bokštą, kuriame įtaisytas modernus teleskopas. Pabuvosime ir šalia įsikūrusioje observatorijoje, kurioje yra didžiausias Rytų Europoje teleskopas. Pamatysime dangaus skliautą primenantį kupolą, sudėtingą astrologinę aparatūrą. Vykdami į nakvynės vietą, užsuksime į Ežero žvejybos muziejų, kuriame sužinosime kaip senovėje ir dabar šio krašto ežeruose gaudoma žuvis. Pamatysime senovinius žeberklus, luotus, bučus.

2 diena. Kitą dieną aplankysime įdomiausius Aukštaitijos nacionalinio parko kampelius: Bitininkystės muziejų, Ginučių vandens malūną, kuriame iki šiol naktimis girdisi lakstančių velniukų kanopų bildėjimas, Ladakalnį, nuo kurio atsiveria šešių ežerų panorama, senovinį Šuminų kaimą, kuriame ir šiandien gyvena svieto lygintojas Tadas Blinda. Be to…išmoksime kepti tikrą aukštaitišką šakotį, ragausime šakočio su arbata, iškeptą raikysime ir vešime namiškiams dovanų.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~20 Eur/asm.

Nakvynė kaimo turizmo sodyboje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66