Daugiau kelionės nuotraukų

Kuržemė – Latviškoji Venecija

Latvija

Trukmė

2 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvažiuojame į Tėrvetės gamtos parką – vieną populiariausių turistinių objektų Latvijoje, sužavėsiantį mažus ir didelius (pvz. projektas „Svečiuose pas Tėrvetės šilo Raganaitę“ pripažintas geriausia Gamtos turizmo priemone jaunimui).
Vykstame Ventspilio link. Tai vienas iš gražiausių ir svetingiausių Latvijos miestų. Pageidaujantieji galės pasivaikščioti molu bei paplūdimiu. Ventspilis – pirmasis iš Latvijos miestų – kurortų, gavęs „mėlynąją vėliavą“. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį. Pasigrožėsime gėlių kompozicijomis, skulptūromis miesto parkuose, norintieji galės pramogauti „Nuotykių parke“. Galėsime plaukti Ventos upe ekskursiniu laivu „Jakobs“, pasivažinėti autentišku gariniu „Siauruku“ arba aplankyti *Livonijos ordino pilį – seniausią Latvijos viduramžių tvirtovę (joje įrengtas Ventspilio muziejus, kuris yra pripažintas vienu iš moderniausių Baltijos šalyse). Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame Kuldygos link. Aplankome Riežupės smėlio olas-katakombas. Tai 2 kilometrų ilgio smėlio urvų trasa, esanti net 8 metrų gylyje po žeme. Čia prieš daugiau nei 100 metų žmonės rankomis kasė kvarcinį smėlį ir vežė į Rygą, kur gamino stiklą. Apie pusę kilometro keliausime mistiniais smėlio tuneliais, apipintais legendomis ir burtais. Ekskursija pėsčiomis po Kuldygą – miestą, vadinamą „latviškąja Venecija“. Pamatysime 2 krioklius – plačiausią Europoje (249 m) ir aukščiausią Latvijoje, o senoviniu plytiniu tiltu pasieksime miestelio centrą. Vykstame į senąjį kalno dvarą, vadinamą Kalnamuiža arba Berghofu. Viename iš dvaro ūkinių pastatų yra įsikūręs vienintelis Baltijos šalyse Pieno muziejus. Muziejuje apžiūrėsime įvairius rakandus, daiktus, nuotraukas iš pienininkystės istorijos, pasižiūrėsime filmuką… Paskui laukia sviesto su prieskoniais degustavimas arba ekskursija į saldainių fabriką Saldus mieste (pasirinktinai*). Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

1 nakvynė viešbutyje;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos ekskursijos metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~27 Eur/asm.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.

Pastabos

 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66