Daugiau kelionės nuotraukų

Lenkija: Varšuva – Lichenas – Torūnė

Lenkija

Trukmė

3 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Per pietūs atvykstate į Varšuvą. Ekskursija po Varšuvą, miestą, įsikūrusį kelių kryžkelėje iš Vakarų Europos į Rytus. Ekskursija pėsčiomis po Varšuvos senamiestį: Senoji turgaus aikštė – senojo miesto simbolis ir paminklas Varšuvos simboliui – Undinei, Pilies aikštė su Zigmanto II-ojo Vazos kolona, Šv. Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidota žymaus lenkų kompozitoriaus Frederiko Šopeno širdis, konservatorija, kurioje mokėsi M. K. Čiurlionis, Šv. Jono krikštytojo katedra, kurioje palaidoti paskutinieji Mozūrijos kunigaikščiai.. Apsilankote Karalių pilyje – buvusios Lenkijos karalystės simbolyje. Pažintį su miestu pratęsime lankydamiesi moderniausiame pasaulyje biografijos – Šopeno muziejuje. Laisvas laikas, pavalgyti, nusipirkti suvenyrų. Vykstame Licheno link. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Licheną. Lichene lankome Dievo Motinos baziliką, pastatytą Krikščionybės 2000 metų sukakčiai. Bazilikos statyba truko 10 metų ir buvo statoma už aukas, kurias surinko viso pasaulio lenkai. Pašventinta 2004 m., o 2005.02.25 popiežius Jonas Paulius II suteikė šventovei Bazilikos vardą. Pagal dydį bazilika septinta Europoje ir vienuolikta pasaulyje. Čia užregistruota apie 3000 įvairių malonės aktų ir stebuklingų išgijimų. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Pažintis su vienu gražiausių Lenkijos miestų – Torūne, išsidėsčiusa abipus Vyslos krantų. Torūnės senamiestis įtrauktas į UNESCO saugomų paminklų sąrašą. Tai antras po Krokuvos miestas, išsaugojęs viduramžių miesto išplanavimą ir daugybę gotikinių architektūros paminklų: miesto Rotušė, gynybinės sienos, Torūnės pilis, nuostabios gotikinės bažnyčios: Šv. Jono, Šv. Jokūbo, Švč. Mergelės Marijos, Turgaus aikštė, viduramžių vartai: ”Tilto”, “Vienuolyno”, “Žvejų”, paminklas Mikolajui Kopernikui. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~50 Eur/asm.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66