Daugiau kelionės nuotraukų

LINKSMYBĖS ŽALVARIO PARKE IR DUBINGIŲ ŽIRGYNE

Dubingiai, Skrebulių k.

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Kelionę pradėsime nuošaliame gamtos kampelyje su adrenaliną keliančiomis pramogomis Žalvario parke. Čia mus iškilmingai pasitiks sodybos šeimininkas su linksma muzika: sveikinimo žodžiai ir šūvis iš patrankos. Vėliau mūsų lauks orientacinio varžybos po parką (reikia surinkti kuo daugiau metalinių rutuliukų, kurie paslėpti instaliacijose).

Programa

Po to – linksmoji ekskursija (ne tik parodomi parko objektai – jų yra per 80: Visatos kiaušinis, Robinzono namas, Puntukas, Teleskopas, Kūrybinis kalėjimas, Mūsų NASA, Liaudiškas automobilis, Stalkeris, Brolių Grimų kampelis, Revoliucijos alėja, Avilys ir kt., bet ir prie kai kurių vyksta mini konkursai). Bendra visų atvykusiųjų nuotrauka prie TRIUMFO ARKOS.

Vėliau lengvi užkandžiai “Tvarte”(savo sumuštiniai, jei reikia yra griliai, dujinė vyryklė, mikrobangų krosnelė, laužas). Vėliau pramogos lauke: lenktynės su akmens amžiaus paspirtuku, Timpukas, SUMO, Boksas, kliūčių ruožas „Pelkė“, bėgimai su penkiavietėmis slidėmis ir Sabo batais, Pasiek prizą. Maudynės kamuoliukų ir kempinėlių baseinuose. Finale – Pagalvių mūšis (dalyvauja visi!). Jei orai nebus labai palankūs, – vidaus žaidimai Tvarte: stalo futbolo čempionatas, Rėplionė, dartai, Bizono medžioklė, Lygintuvų kerlingas, batų mėtymas į Taikinį.

Kelionę tęsime į Dubingius. Dubingių miestelis įsikūręs prie ilgiausio Lietuvos ežero – Asvejos. Dubingiai 16 a. buvo valdomi kunigaikščių Radvilų ir buvo kunigaikštystės centras. Labiausiai Dubingius išgarsino Barbora Radvilaitė, gyvenusi pilyje iki vedybų su karaliumi Žygimantu Augustu. Pilis XVII a. atiteko kitoms didikų giminėms ir sunyko per karus su švedais XVIII a.

19 a. Dubingiai priklausė grafams Tiškevičiams. Pasivaikščiosite Dubingių piliavietės pažintiniu taku. Susipažinsite su  Dubingių miestelio istoriniu ir kultūriniu palikimu.

Apsilankysite Dubingių žirgynę. Čia Jūsų lauks įdomi ir įspūdinga mokomoji – pažintinė ekskursija. Apsilankysite afrikietiškų stručių fermoje, kurioje kiekvienas mūsų galėsime pasidaryti nuotrauką prie stručių, pamatysite įspūdingo dydžio stručių kiaušinius, turtėsite retą galimybę pažiūrėti, kokio storio stručio kiaušinio lukštas ir galėsite stručių kiaušinius sulyginti su anties ir vištos kiaušiniais.

Apsilankysite Mini Zoo – susipažinsite su nuostabiais „Dubingių žirgyno“ gyventojais: kupranugariuku Fokusu, mini kengūrytėmis, pamatysite tauriuosius elnius, grakščiuosius danielius, gražuoles alpakas, juodąsias gulbes, ožiukus, aveles, triušius ir vištytes bei daug kitų gyvūnų vienoje vietoje. Taip pat iš arti pamatysime kaip pastatyta arklidė, išvysite unikalios konstrukcijos – apvalų dengtą maniežą, sužinosite apie šios statybos ypatumus. Turėsite galimybę pajodinėti žirgais.

Taip pat tai išskirtinė galimybė vienoje vietoje pamatyti retas pasaulyje žirgų veisles: Anglijos karalienės globojamus šyrų veislės žirgus, amerikietiškus paintų veislės žirgus, kuriais jodinėjo indėnai ir kaubojai, gražuolius karališkuosius olandiškus fryzų veislės žirgus, ispaniškus andalūzus, lietuvišką žemaitukų veislės atstovą ir daugelį kitų. Ekskursijos vadovas papasakos  apie kiekvienos veislės ypatumus, žirginio sporto istoriją ir dabartį, žirgų panaudojimą praeityje ir šiandien.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Apsilankymas Žalvario parke – 5,00 Eur/asm.

Ekskursija Dubingių žirgyne su jojimu (apvedimu po ratuką) – 8,00 Eur/asm.

Ekskursija Dubingių žirgyne su kibinu bei sultiniu ir jojimu (apvedimas po ratuką) – 10,50 Eur/asm.

Jodinėjimas žirgais manieže ir laukuose 20 min. – 20,00 Eur

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66