Daugiau kelionės nuotraukų

MAGIŠKASIS GĖLIŲ FESTIVALIS PAKRUOJO DVARE

Naisiai, Pakruojis, Šiauliai

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Anksti ryte išvykstame į Šiaulius. Atvykę į Šiaulius pasivaikštome po miestą, kuriame išvysime  “Gaidžio” laikrodį, kuris ne tik skaičiuoja laiką, bet ir maloniai sveikinasi su kiekvienu praeiviu” Sveiki atvykę į Šiaulius!”. Taip pat pamatysime baltuojančią ir didingą Šv. Apaštalų Petro ir Povilo katedrą. Tai viena išraiškingiausių renesanso stiliaus šventovių Lietuvoje, kelianti į viršų  apie 70 m. aukščio bokštą. Lankysimės Šokolado muziejuje. Turėsite puikią progą žvilgtelėti į beveik keturių tūkstančių metų šokolado istoriją, sužinosite, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Išgirsite apie pirmuosius Lietuvos šokolado fabrikus ir daugiau sužinokite apie ilgiausiai šalyje veikiantį saldainių fabriką „Rūta“. Trumpam tapsite šokolado meistru, sužinosite, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, išmėginsite savo jėgas gaminant šokoladinius skanėstus ir čia pat jų paragausite.

Programa

Keliaujame į žinomą „Naisių vasaros“ serialo kaimelį – Naisius. Čia tikrai yra ką pamatyti. Čia įrengtas vienintelis Lietuvoje Baltų dievų skulptūrų muziejus, unikalus baltiškų žolynų muziejus matomas iš kosmoso, Baltų arena. Alkos kalnas Naisiuose – tai senojo lietuvių tikėjimo šventvietės – alkakalnio – atspindys. Lietuvoje geriausiai pažįstamos Alkos, Perkūno, Saulės, Aušrinės, Laumės bei kai kurios kitos šventų kalnų grupės. Viršukalnėje įrengtas aukuras, į kurį žvelgia Praamžiaus, Perkūno ir Velnio skulptūros. Magiškos ir paslaptingos metalinės keturių žalčių, veidais atgręžtų į Alkos kalną, skulptūros. Jų autorius – šiaulietis dizaineris, kultūros istorikas Vilius Puronas. Du didieji žalčiai siekia 60 metrų, mažieji – 25 metrus. Visas skulptūrinis kompleksas sukuria pieva šliaužiančių žalčių vaizdą.

Savo kelionę tęsime Pakruojyje, apsilankę Pakruojo dvare. Šis dvaras –  vėlyvojo klasicizmo architektūros pavyzdys, kuriame išlikę didžiausias 26 dvaro pastatų ansamblis Lietuvoje, o tai pat, turėsime galimybę pamatyti dvaro parko unikalų arkinį tiltą,  dvaro “ Traktierių”.

Pakruojo dvare vyksta Viljamo Šekspyro įkvėptas III-asis Vasarvidžio nakties sapnas bei istorinių nuotykių patirtys.  Festivalio metu pateksite į gėlėtą ir magišką pasaulį – šekspyriškos fantazijos kupiną sapną. Jame dvaras pražysta milijonais gėlių žiedų, kiekviena jo kertelė pasakoja savo istoriją, o gėlė – savo spalvingą ir kvapnų gyvenimą. Turėsite puikią progą pasigrožėti milijonais žiedų, neregėtomis mistinėmis gėlių skulptūromis. Tad diena tikrai neprailgs, namo sugrįšite puikios nuotaikos ir kupini įspūdžių.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Ekskursija ir edukacinė programa Šokolado muziejuje – 10 Eur/asm.

Festivalio ,,Vasarvidžio nakties sapnas“ bilietas suaugusiems – 17 Eur/asm. Moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems – 13 Eur/asm. Vaikams iki 7 metų nemokamai.

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66