Daugiau kelionės nuotraukų

Folkloro festivaliai Europoje

Europa

Trukmė

3 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Jūsų grupės sk.

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Kviečiame visus chorų, orkestrų bei šokių kolektyvus, pasinaudoti mūsų puikiu pasiūlymu nuvykti į pačius nuotaikingiausius europos folkloro festivalius, pristatant mūsų šalies nacionalinę kultūrą, savo personalinę kūrybą ar jungtinius projektus, užsienio šalyse, bei atrasti  dar nepažintas Bulgarijos, Ispanijos, Makedonijos, Graikijos, Vengrijos, Slovakijos, Prancūzijos, Čekijos, Lenkijos ir kt. šalis.

Išsirinkite Jus dominantį  festivalį,  o mes perimsime visus organizacinius klausimus į savo rankas. Kelionių konsultantai, turintys ilgametę patirtį, padės Jums suorganizuoti įsimintiniausią kelionę. Jums beliks tik nusivežti puikią nuotaiką ir dalyvauti!

Programa

 • Padėsime suplanuoti pageidaujamą ir optimaliausią maršrutą bei apskaičiuosime kelionės sąnaudas.
 • Tiesiogiai dirbame tiek su viešbučiais, tiek su jų rezervacinėmis sistemomis, todėl pasiūlysime optimaliausią kainos ir kokybės variantą .
 • Jums reikia mikroautobuso ar autobuso, įmonės transporto skyrius pasiūlys kokybiškas, nebrangias paslaugas.
 • Apdrausime! Kelionės metu gali nutikti netikėtų situacijų, kai staiga susirgus ar patyrus traumą prireikia medikų pagalbos, o tai neretai sukelia nenumatytų rūpesčių ir papildomų išlaidų. Kad taip nenutiktų, siūlome apsidrausti kelionės draudimu ir mėgautis visais kelionės teikiamais malonumais!
 • Pasiūlysime savo, turinčius puikius bendravimo įgūdžius ir atsakingą požiūrį į darbą, gidus – kelionės vadovus, kuries suteiks visą kelionės informaciją ir lydės Jus kelionės metu…

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66