Daugiau kelionės nuotraukų

Mažosios Rumšiškės + Šeduvos malūnas

Baisiogala, Burbiškis, Kleboniškis, Šeduva

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Programa

Savo kelionę pradėsime Kleboniškyje, kuriame apsilankysime „Mažosiose Rumšiškėse“. Gražiame Daugyvenės upės slėnyje, senoje kaimavietėje, 18 ha plote stovi kaimo buities muziejus, į kurį iš apylinkių buvo perkelti XIX a. ir XX a. pradžiai būdingi kaimų pastatai- gryčios, klėtys, pirtys, klojimai, daržinės ir kt. Seni kaimavietės medžiai bei šiaudiniai pastatų stogai teikia muziejui paslaptingumo, o jo gyventojai – tikroviškumo. Pastatuose įrengtose ekspozicijose atkurta ūkininkų buitis nukelia į XIX a. pabaigą. Įrengta veikianti kaimo pirtis. Kaime yra taip pat veikiantis 1884 m. statytas vėjo malūnas.

Pabuvoję praeityje, grįžkime į dabartį ir savo kelionę tęskime visai nebaisiame miestelyje – Baisogaloje. Čia išvysime vieną seniausių šių apylinkių dvarų, susipažinsime  su dvaro istorija, paklaidžiosime  dvaro parko takeliais.

Toliau trauksime į Šeduvos miestą, kuriame apsilankysime vėjo malūne, kuris buvo pastatytas  dar 1905 m.  Čia, gražios gamtos apsuptyje, turėsime galimybę skaniai ir sočiai papietauti.

Pasisotinę, keliausime į Burbiškio dvarą. Čia apžiūrėsime peizažinį parką bei nuostabų dvarą, kasmet garsėjantį gegužės mėnesį rengiamomis tulpių žydėjimo fiestomis, išvysime paminklus Vytautui Didžiajam ir A. Mickevičiui.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~15 Eur/asm. ;

Pietūs Šeduvos malūne;

Edukacinės programos dvaruose -5-10 Eur/asm.

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66