Daugiau kelionės nuotraukų

MOLĖTŲ KRAŠTO ĮDOMYBĖS

Dubingiai, Molėtai

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Programa

Savo kelionę pradėsime nuo Dubingių. Dubingių miestelis įsikūręs prie ilgiausio Lietuvos ežero – Asvejos. Dubingiai 16 a. buvo valdomi kunigaikščių Radvilų ir buvo kunigaikštystės centras. Labiausiai Dubingius išgarsino Barbora Radvilaitė, gyvenusi pilyje iki vedybų su karaliumi Žygimantu Augustu. Pilis XVII a. atiteko kitoms didikų giminėms ir sunyko per karus su švedais XVIII a. 19 a. Dubingiai priklausė grafams Tiškevičiams. Pasivaikščiosite Dubingių piliavietės pažintiniu taku. Susipažinsite su  Dubingių miestelio istoriniu ir kultūriniu palikimu.

Toliau kelionę tęsiame į Molėtų technikos muziejų. Molėtų technikos muziejus – tai privačiomis lėšomis įkurtas įvairaus transporto bei technikos muziejus kurio atidarymas įvyko 2019 metų gegužės 25 dieną. Muziejuje eksponuojama apie 140 lengvųjų automobilių, sunkvežimių, autobusų, motociklų, priekabų bei kitų transporto priemonių, įrengta senovinės radijo, audio, TV aparatūros ekspozicija. Turėsite galimybę kai kuriuos eksponatus ne tik apžiūrėt, bet ir patys išbandyti.

Vykstame į Molėtus, kur su šiuo kraštu susipažinsite virtualiai. UNIKALU LIETUVOJE! Virtualus turas laiku per Molėtų istoriją! Molėtų krašto ir Lietuvos lankytini objektai ir istoriniai įvykiai! Taip pat galėsite išbandysite interaktyvius edukacinius žaidimus: „Rojaus lydeka“ . „Molėtai – Taip/NE“. „Dviračiu per Molėtus“. Galėsite pasimatuoti įspūdingus ,,Žvejo batus“. „Pasimatuok ir tu – gausi laimės su kaupu” skelbia įrašas batuose. Tikrai bus smagu, įdomu ir linksma.

Toliau kelionę tęsiame lankydamiesi Lietuvos etnokosmologijos muziejuje. Muziejaus lankytojai pirmiausiai kviečiami į ekspozicinę galeriją, įrengtą kalno šlaite. Muziejuje galima paliesti meteoritą, pasikelti į 30 m. aukštyje esančią apžvalgos aikštelę ir pasigrožėti Aukštaitijos apylinkėmis. Žvelgiant pro saulės teleskopą ir dienos metu galima išvysti saulės ugnikalnius – protuberantus. Tai pirmasis Lietuvoje muziejus, veikiantis visą parą. Esant pageidavimui galima dalyvauti edukacinėse programose. Tad diena tikrai neprailgs ir kupini įspūdžių sugrįšite namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Apsilankymas Molėtų technikos muziejuje – 4 Eur/asm., 2 Eur/asm. mokiniams iki 18 m

Virtualus turas ,,Molėtai kitaip“ – 5 Eur/asm., 3 Eur/asm. mokiniams ir studentams

Apsilankymas Lietuvos etnokosmologijos muziejuje – 5 Eur/asm.

Edukacinės programos Lietuvos etnokosmologijos muziejuje – nuo 2,5 Eur/asm.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66