Daugiau kelionės nuotraukų

PAŽINTIS SU ŽVAIGŽDŽIŲ KARALYSTE IR PICŲ EDUKACIJA

Bebrusų km., Kulionys

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Savo kelionę pradėsime etnografinėje sodyboje ir dangaus šviesulių stebykloje, kuri įsikūrusi vaizdingoje Lenktinio ežero pakrantėje. Čia mus pasitiks  jos vadovas bei įkūrėjas etnoastronomas Jonas Vaiškūnas kuris pasakos, kaip senovėje buvo stebimi dangaus šviesuliai, kaip atliekami kalendorinio laiko skaičiavimai, supažindins su senovės baltų Zodiako ženklais.

Programa

Kelionę tęsime lankydamiesi Lietuvos etnokosmologijos muziejuje. Lietuvos etnokosmologijos muziejus yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Čia susipažinsite su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, teleskopais, nuostabaus grožio spalvotomis planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis. Turėsite puikią galimybę rankose palaikyti kosminį „ateivį“ – meteoritą, pasigrožėti Visatos vaizdais, pasikelti į 30 m aukštyje esančią apžvalgos aikštelę, pasižvalgyti po nuostabias Aukštaitijos apylinkes.  Žvelgiant pro saulės teleskopą ir dienos metu galima išvysti saulės ugnikalnius – protuberantus.

Dalyvausite edukacinėje programoje Misija-,,Rask“. Edukacinės programos metu dalyviai supažindinami su elektromagnetinių bangų savybėmis radijo diapazonuose bei radijo stotimis, kuriomis išmokstama komunikuoti.  Komandos  formuojamos iš 5 žmonių, kurie užsiėmimo pradžioje supažindinami su „misija“. Komanda dalinama į dvi dalis. Pirma dalis – „misijos kontrolė“ sudaryta iš 3 asmenų, likusių prie informacijos klasėje, antra dalis –  2 „astronautai“ keliaus po lauko ekspoziciją, ieškodami informacijos. Ryšys palaikomas radijo stotimis, be vizualaus kontakto. „Astronautai“ orientuosis aplinkoje kompaso pagalba.

Toliau keliausime į Bebrusų kaimą. Čia įsikūrusiame ,,Meniškame kaime“ dalyvausite picų kepimo edukacijoje-degustacijoje. Tai tikrai įdomi pramoga ir vaikams, ir suaugusiems. Programos metu susipažinsite su itališkos picos tradicijomis ir receptais, galėsite sukurti SAVO picos receptą, patys kočiosite picos padą, dėliosite pasirinktus ingredientus, skanausite ir ragausite pačių pagamintas ir iškeptas picas. Tad diena tikrai neprailgs ir kupini puikios nuotaikos sugrįšite į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Ekskursija Lietuvos etnokosmologijos muziejuje – 5-6,50 Eur/asm.

Edukacinės programos Lietuvos etnokosmologijos muziejuje – 1,50- 2,5 Eur/asm.

Picų kepimo edukacija-degustacija – 10 Eur/asm.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66