Daugiau kelionės nuotraukų

Saldžiai linksmos pramogos ir šviesos festivalis Pakruojo dvare

Pakruojis, Šiauliai

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Programa

Savo kelionę pradėsime Šiaulių mieste. Atvykę į Šiaulius pasivaikštome po miestą, kuriame išvysime        “ Gaidžio” laikrodį, kuris ne tik skaičiuoja laiką, bet ir maloniai sveikinasi su kiekvienu praeiviu” Sveiki atvykę į Šiaulius!”. Taip pat pamatysime baltuojančią ir didingą Šv. Apaštalų Petro ir Povilo katedrą. Tai viena išraiškingiausių renesanso stiliaus šventovių Lietuvoje, kelianti į viršų  apie 70 m. aukščio bokštą.  Vėliau pasirinktinai  sudalyvaujame duonelės kepimo edukacinėje pamokoje su apžvalgine ekskursija po malūną bei šokoladinėje fiestoje, kurioje tapsime šokolado meistrais! Čia  sužinosime, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, išmėginsime savo jėgas gaminant šokoladinius skanėstus, juos ragausime.

Savo kelionę tęsime Pakruojyje, apsilankę Pakruojo dvare. Šis dvaras –  vėlyvojo klasicizmo architektūros pavyzdys, kuriame išlikę didžiausias 26 dvaro pastatų ansamblis Lietuvoje, o tai pat, turėsime galimybę pamatyti dvaro parko unikalų arkinį tiltą,  dvaro “ Traktierių“. Po naudingos ir įdomios ekskursijos, keliausime degustuoti vietinės gamybos ” gyvo” alaus. Šio alaus gamybos tradicijos perduodamos  iš kartos į kartą. Čia mes galėsime pasiklausyti įdomių istorijų apie apie natūralaus alaus gamybą, padegustuoti kokybiško alaus.

Nuo lapkričio 27 dienos iki pat sausi 16 dienos Pakruojo dvare vyks jau IV-asis Didžiųjų šilko žibintų festivalis “Stebuklų šalyje”.

Jis šiais metais dovanos dar daugiau šviesos, didžiulių kerinčių skulptūrų, muzikos, cirko ir nepamirštamų emocijų visai šeimai.

Šviesos žibintų festivalis “Stebuklų šalyje” leis pasinerti į kitą, iliuzijų ir mistikos kupiną pasaulį, kuris leis pamiršti šią realybę ir pajusti amžinybės vertas akimirkas tarp šviesų.

Keli šimtai didžiulių rankų darbo šilko skulptūrų,  šviečianti ir skambanti 15 ha teritorija po atviru dangumi, žaidimų ir atrakcionų parkas visai šeimai, šimtai tūkstančių lempučių skulptūrose, ant žemės ir ore, Kalėdinė mugė ir netikėti šventiniai personažai, naujausios šviesos ir garso technologijos. Tai didžiausias žiemos festivalis Baltijos šalyse.

Tad diena tikrai neprailgs ir namo sugrįšite kupini įspūdžių.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Edukacinė programa ,,Šokolado dirbtuvės” – 10-13 Eur/asm.;

Duonos kepimo edukacinė pamokėlė – 5-7 Eur/asm.;

Alaus degustacija su dvaro Žaldoku – 10 Eur/asm.;

Bilietas į žibintų festivalį: 15 Eur/asm., studentams, senjorams, vaikams 11 Eur/asm.;

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66