Daugiau kelionės nuotraukų

SAVAITGALIS LENKIJOJE: PAŽINTIS SU SUVALKAIS IR APSIPIRKIMAS

Lenkija

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 34 asmenų

Kalbos

Anglų

Apžvalga

Ryte anksti išvykstame Lenkijos link. Atvykstame į Suvalkus. Čia Jūsų lauks įdomi ekskursiją po Suvalkų mietą. Suvalkus garsina ne tik prekybos centrai, bet ir  yra daug įdomių, praeitį menančių pastatų, muziejų, galerijų, vešlių parkų, lagūnų, paminklų.

Programa

Pažintį su miestu pradėsite  nuo Šv. Aleksando katedros, klasicistinio stiliaus pastatas žavi tiek savo vidumi, tiek ir išore. Toliau keliausite link Tado Kosčiuškos gatvės. Čia pamatysime miesto Rotušę. Šiame dviejų dalių ( sargybinės ir pagrindinės) statinyje šiandien posėdžiauja Suvalkų politikai. Pasivaikščiosite po Gegužės 3 konstitucijos parką su saulės laikrodžiu.

Pasigrožėsite tvarkingu senamiesčiu, Marijos Konopnickos aikšte. Maria Konopnicka – buvo lenkų poetė, rašytoja, publicistė ir vertėja. Ji gyveno Suvalkuose, parašė pasaką apie nykštukus, todėl Suvalkuose susikūrė toks takas. Turėsite puikią pramogą – surasti visus nykštukus.

Lankysitės Suvalkų krašto muziejuje, kuriame įvairūs archeologiniai radiniai, nuotraukos liudija apie nenuobodžią miesto praeitį. Bene ryškiausias paminklas, garsinantis visą Suvalkų kraštą – bronzinis Jono Pauliaus II atvaizdas. Laisvas laikas. Pageidaujantys gali apsilankyti  Suvalkų  vandens parke (apie 3 val.)  arba prekybos centruose: Suwałki Plaza, Tesco Extra ir Kaufland ir kt.
Apie 20 val.  iš Suvalkų išvažiuojame į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai Suvalkų vandens parke https://bilety.aquapark.suwalki.pl/

Bilietai Suvalkų krašto muziejuje – 8 zl.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 34 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66