Daugiau kelionės nuotraukų

STEBUKLŲ KUPINA KELIONĖ KALĖDINIU SIAURUKU

Anykščiai

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 30 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Savo kelionę pradėsite Anykščių krašte. Anykščių kraštas turtingas įspūdingais vaizdais ir turintis savo krašto kultūrinį paveldą. Lankysite vieną Anykščių įžymybę, tai Siaurasis geležinkelis, švelniai vadinamas siauruku. Tai unikalus inžinerinio paveldo objektas, muziejus po atviru dangumi. Siauruko stotyje veikia muziejus, kuriame įrengta vertinga geležinkelio istorijos ekspozicija. Iki mūsų dienų išliko beveik nepakitęs visas stoties kompleksas: vandens bokštas ir vandens kolonėlė, pagrindinis stoties pastatas, prekių sandėlis, metalinis tiltas, bėgiai.

Programa

Pasinerkite į nuostabią, nuotykių kupiną kelionę unikaliu Lietuvos Kalėdinių siauruku!!!

Nuo gruodžio 2 d. iki sausio 6 d. turėsite puikią progą Kalėdiniu Siauruku nuvykti į Kalėdų Senelio miestelį, kur jūsų lauks daug įvairių pramogų ir linksmybių. Keliausite spindinčiu siauruku kartu su linksmaisiais nykštukais maršrutu Anykščiai – Sudergis – Anykščiai. Nuvykę į Kalėdinį miestelį pateksite į švytinčias kalėdines erdves kuriose bus įsikūręs Kalėdų senelis su dovanomis, žaidimais ir linksmybėmis: Kalėdų žaisliuko dirbtuvės, pakhauzas virtęs magijos erdve ir pirmą kartą Lietuvoje sukurtas kalėdinių eglučių labirintas. Taip pat vaišinsitės karštu gėrimu su meduoliniais sausainiais, žiūrėsime filmuką apie Kalėdas. Čia visų lauks siurprizai bei įsimintinas laikas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Programos trukmė – 3 val.

Po stebuklų ir nuotykių kupinos kelionės keliausite į Anykščius – spindinčių angelų miestą.  Pasivaikščiosite po Anykščius, pasigrožėsite pagrindine miesto egle, išvysite naujų papuoštų erdvių ir dar nematytų dekoracijų. Dalyvausite nuostabiame edukaciniame užsiėmime „MĖLYNOJO ANGELO PASLAPTIS (CIANOTIPIJOS DIRBTUVĖS)”. Atviruko-paveiksliuko gamyba panaudojant fotografinio vaizdo gavimo būdą – cianotipiją. Užsiėmimo metu specialiu tirpalu įjautrinę popierių ant jo kursite originalias kompozicijas – mėlynuosius angelus – ir stebėsite, kaip dienos šviesoje arba naudojant ultravioletinio spektro šviestuvą jos virsta mėlynos spalvos fotografiniais atspaudais. (Galima pasinaudoti Kultūros pasu).  Tad diena tikrai neprailgs ir kupini puikios nuotaikos sugrįšite į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietas Kalėdiniu siauruku su programa - 29,00 Eur/asm.

Edukacinis užsiėmimas ,, Mėlynojo angelo paslaptis" pasinaudojant kultūros pasu - 3,00 Eur/asm.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66