Daugiau kelionės nuotraukų

Svajonių atostogos KROATIJOJE, aplankant BOSNIJĄ ir HERCOGOVINĄ

Dubrovnikas, Graz, Mostaru, Trogiras

Trukmė

9 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

* Bilietai į Krkos nac. parką:
Vaikams (7 – 18 m) 60 HRK ~8EUR, kaina suaugusiems:  150 HRK ~20EUR;
* Bilietai į Plitvicos nac. parką (  įskaitant plaukimą  laiveliu ir traukinuką):
Vaikams (7 -18 m) 80 HRK ~ 11 EUR;  suaugusiems 200 HRK~ 27 EUR,
* Plaukimas į lavu į salas:
Vaikams iki 15 m – 25 EUR vaikams; suaugusiems 30 EUR;
* Ekskursija su vietiniu gidu Splite ir  Trogire  – 120 EUR/grupei;
* Ekskursija su vietiniu gidu  Dubrovnike  – 90 EUR/grupei;
* Eksksursija su  vietiniu gidu  Mostare – 70 EUR/grupei
** Dubrovniko siena:
Vaikams (6 -18 m) 50 HRK ~8EUR; suaugusiems 200 HRK~ 27 EUR,

Programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Vilniaus. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį  Brno/Čekija.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame Kroatijos link. Kelionė per Slovėniją, Kroatiją. Vakare atvykstame į nakvynės vietą Trogiro apylinkėse. Vakarienė. Apsigyvename  privačiame sektoriuje, apartamentuose Okrug Gorny, Trogir.

3 diena. *Pusryčiai. Išvyka į Krka upės nacionalinį parką*.Tai vienas iš Kroatijos nacionalinių parkų, pasižymintis unikaliu kraštovaizdžiu ir įspūdingais upės kriokliais. Turėsite galimybę pasigrožėti civilizacijos nepaliesta gamta, išsimaudyti gaiviame Krka upės vandenyje. Grįžtame į kurortą Okrug Gorny, Trogir.  *Vakarienė. Laisvas laikas prie  jūros.

4 diena. *Pusryčiai. Plaukiame į šalia esantį Trogirą– viduramžių laikus menantį miestą – muziejų, vadinamą „Venecijos miniatiūra“, įsikūrusį salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltu. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais.  Vykstame į Splitą. Ekskursija po miestą: Diokletiano rūmai – III a. romėnų architektūros paminklas, rūmų sienos, vartai ir bokštai, Kolonada – miesto Katedra, Jupiterio šventykla – krikštykla. Apie  17.00h  grįžtame į nakvynės vietą Okrug Gorny, Trogir.  *Vakarienė.  Laisvas  laikas.

5 diena. *Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba dienos išvyka nedideliu laivu į Adrijos jūros salyną*. Plaukdami grožėsimės nuostabiais pakrantės vaizdais,  nardysime.  Užsuksime į vieną iš saloje įsikūrusių miestelių, apžiūrėsime miestelio bažnytėlę, uostą, gražiai tvarkomus vietinių gyventojų sodus. Poilsis prie jūros. Nuplaukus į Čiovo salą ragausime grilyje keptą žuvį ir vietinį vyną. Grįžtame į nakvynės vietą Okrug Gorny, Trogir. *Vakarienė. Laisvas  laikas.

6 diena. *Pusryčiai.  Vykstame į legendinį miestą – tvirtovę Dubrovniką* savo grožiu stebinantį net daug mačiusį keliautoją. Jo senamiestis apjuostas pylimais ir dviejų kilometrų ilgio įspūdingo pločio ir aukščio siena**, nuo kurios atsiveria jaukus ir tuo pačiu didingas viso miesto vaizdas. Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Vykstame į Bosniją  ir Hercogoviną.   Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Pažintis su vienu gražiausių Bosnijos miestų Mostaru. UNESCO saugomas Mostaras – tai miestas kalnų apsuptyje, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Nuo XV a. minimas miestas išsaugojo daug vertybių: galėsime pasigrožėti senomis mečetėmis, minaretais, senuoju akmeniniu arkiniu tiltu. Vykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką* – vieną įstabiausių gamtos reiškinių vieną gražiausių žemyne. Čia pamatysime 16 reto skaidrumo ežerų, tarpusavyje sujungtųi 92 kriokliais. Neišdildomą įspūdį palieka požeminės ertmės, Dinarų kalnų džiunglėsPlaukiame laiveliu didžiausiu Kozjako ežeru, pritraukiančiu tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė namų link per Slovėniją,Austriją, Čekiją. Pakeliui  aplankome  Grazo  miestą  Austrijoje. Nakvynė viešbutyje Ostravoje/Čekija.

9 diena. Po pusryčių išvykstame namo. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai  vakare sugrįžtame į Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

4 tranzitinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;

4 nakvynės apartamentuose Trogiro apylinkėse;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos;

Ekskursinė programa, nuvežant į visus lankomus objektus ;

Kondicionieriai apartamentuose Kroatijoje;

Kurorto mokestis Kroatijoje 6,5 Eur ( 1,3 EUR/dienai moka visi nuo amžiaus).

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti. Turistas pats moka už šiuos objektus;

Papildomai užsakomas maitinimas Kroatijoje (4 pusryčiai ir 4 vakarienės) – 60EUR;

Mokami objektai nuo 51 EUR (vaikams) – 84EUR (suaugusiems):

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos;

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę po kelionės galiojančią ne mažiau kaip 6 mėn.;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
 • Būtina turėti Europos sveikatos draudimo kortelę, kurią nemokamai išduoda ligonių kasos arba medicininių išlaidų užsienyje draudimą (galite įsigyti mūsų agentūroje);
 • Apgyvendinimas 4- viečiuose apartamentuose – įprastai tai du miegamieji kambariai su bendrais patogumais dviem kambariams. Apartamentai su pilnai įrengta virtuve;

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66