Heide parkas

Heide parkas – didelis ir kupinas įvairiausių pramogų ir atrakcionų teminis parkas netoli Soltau miesto, kurį galima pasiekti traukiniu iš Brėmeno.

Tai vienas didžiausių teminių pramogų parkų Vokietijoje, užimantis 85 hektarų plotą. Parke įvairiausių atrakcionų, kurie patenkins ir ekstremalių pramogų mėgėjus, ir mažus vaikus. Taip pat veikia kavinės, suvenyrų parduotuvės, po parką galima pasižvalgyti važiuojant traukinuku.

Heide parkas

Nusigavimas. Keliauti į Heide parką patogiausia iš Brėmeno traukiniu, centrinės traukinių stoties. Traukiniai važiuoja bent kas valandą, paprastai su vienu arba dviem persėdimais (būna nurodyta biliete). Bilieto kaina į viena pusę kainuoja nuo 14- 15 eurų. Nuo Soltau iki pačio parko dar kokie 3 kilometrai, juos galima įveikti pėsčiomis, arba lipti į specialų autobusą, kuris ten nuveš.

Kainos. Dienos bilieto kaina – 43 euro (vaikams iki 11 metų 8 eurų nuolaida). Dviejų dienų bilietas – 53 ir vaikams atitinkamai 45 euro. Užsisakant bilietus internetu taikoma net 11-13 eurų nuolaida bilietui. Jeigu keliausite ne turistų sezono metu ir ne savaitgalį, visoms pramogoms (jei tik norėsis ir užteks jėgų) apeiti turėtų laisvai pakakti vienos dienos. Tačiau savaitgaliais būna daugiau lankytojų, dažnai tenka ilgokai laukti eilėse prie atrakcionų, ir tokiu atveju visai verta skirti parkui dvi dienas.

Darbo laikas. Parkas žiemai būna uždarytas, lankymo sezonas būna vidutiniškai nuo kovo pabaigos iki lapkričio pradžios. Pavasarį ir rudenį parkas paprastai dirba 10 – 17 valandomis, vasarą – vieną valandą ilgiau. Kartais darbo laikas pratęsiamas iki 22 valandos.

Nakvynė. Šalia Heide parko yra ir prabangus viešbutis, ir kempingas (stovykla), kur galite pernakvoti pigiau. Beje, apsistojus Heide parko kempinge, gaunate nuolaidą bilietui į pramogų parką.

Šią vietą galite aplankyti pasirinkdami šias keliones

Europarlamentariumas Briuselyje- Volfsburgas – Heides parkas

Briuselis Kaina derinama individualiai 5 dienos

Kelionės datą galite pasirinkti patys

Kvedlinburgas – Amsterdamas – Heides parkas

Amsterdamas, Kvedlinburgas Kaina derinama individualiai 5 dienos

Kelionės datą galite pasirinkti patys

SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS

Danija, Vokietija 465 1 diena

Kelionės datą galite pasirinkti patys

Laukiate gerų pasiūlymų?

Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie naujas kelionių kryptis pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!