ATRASKITE MOKSLO DŽIAUGSMĄ ŽAISDAMI IR TYRINĖDAMI

0
Kaina
Nuo22€
Kaina
Nuo22€
Kelionė šiuo metu nepasiekiama.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

2019

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Kalėdinė Čekija

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė 1 d.
Išvykimas: 2021-10-15, 2021-10-28
Kaunas
Nuotraukos
Aprašymas

Savo kelionę pradėsime apsilankydami Kaune. Rašytiniuose šaltiniuose laikinoji sostinė pirmą kartą paminėta 1361 metais. Būtent tada pastatyta žymioji Kauno pilis. Daug sykių nugriauta ir atstatyta pilis žymi ilgą miesto gyvavimo istoriją. Dviejų didžiausių Lietuvos upių sandūroje įsikūręs Kaunas – tikras Lietuvos simbolis. Visais laikais šis miestas klestėjo ir suteikė prieglobstį bei darbą pirkliams, amatininkams bei kitų profesijų ir luomų atstovais. Carinės okupacijos laiku tai buvo pasienio miestas, o vėliau tapo visos valstybės sostine. Susipažinsite su Kauno pilies istorija, senamiesčiu, pasivaikščiosite ,,Laisvės alėja“ – ilgiausia pėsčiųjų gatvė Rytų Europoje.

Toliau savo kelionę tęsite  ,,CurioCity”didžiausiame Baltijos šalyse edukaciniame  pramogų centre vaikams. Čia atrasite mokslo džiaugsmus žaisdami ir tyrinėdami.  Skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė, atskiros būrelių ir gimtadienių erdvės, renginių amfiteatras ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, sužinoti, pajausti! Turėsite puikią progą sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėlėse, interaktyviuose užsiėmimuose ir įvairiose aktyviose pramogose.

Sužinoję daug naudingo ir įdomaus  kelionę tęsime po saldumynų pasaulį. Siūlome dalyvauti edukacinėje programoje ,,Ledinukų gamyba“ Programos metu susipažinsite su saldainių gamybos istorija, saldainių gamyba. Patys gaminsite saldainius juos lipdydami, dekoruodami. Tad diena tikrai neprailgs, kupini įspūdžių ir su saldžiomis dovanomis sugrįšite į namus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Apsilankymas ir speciali 2 val. programa ,,CurioCity“   – 5,90 Eur/asm.
– Edukacinė programa ,,Ledinukų gamyba“ ~3-5 Eur/asm.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.