Daugiau kelionės nuotraukų

ATRASKITE MOKSLO DŽIAUGSMĄ ŽAISDAMI IR TYRINĖDAMI

Kaunas

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Programa

Savo kelionę pradėsime apsilankydami Kaune. Rašytiniuose šaltiniuose laikinoji sostinė pirmą kartą paminėta 1361 metais. Būtent tada pastatyta žymioji Kauno pilis. Daug sykių nugriauta ir atstatyta pilis žymi ilgą miesto gyvavimo istoriją. Dviejų didžiausių Lietuvos upių sandūroje įsikūręs Kaunas – tikras Lietuvos simbolis. Visais laikais šis miestas klestėjo ir suteikė prieglobstį bei darbą pirkliams, amatininkams bei kitų profesijų ir luomų atstovais. Carinės okupacijos laiku tai buvo pasienio miestas, o vėliau tapo visos valstybės sostine. Susipažinsite su Kauno pilies istorija, senamiesčiu, pasivaikščiosite ,,Laisvės alėja“ – ilgiausia pėsčiųjų gatvė Rytų Europoje.

Toliau savo kelionę tęsite  ,,CurioCity” – didžiausiame Baltijos šalyse edukaciniame  pramogų centre vaikams. Čia atrasite mokslo džiaugsmus žaisdami ir tyrinėdami.  Skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė, atskiros būrelių ir gimtadienių erdvės, renginių amfiteatras ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, sužinoti, pajausti! Turėsite puikią progą sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėlėseinteraktyviuose užsiėmimuose ir įvairiose aktyviose pramogose.

Sužinoję daug naudingo ir įdomaus  kelionę tęsime po saldumynų pasaulį. Siūlome dalyvauti edukacinėje programoje ,,Ledinukų gamyba“ Programos metu susipažinsite su saldainių gamybos istorija, saldainių gamyba. Patys gaminsite saldainius juos lipdydami, dekoruodami. Tad diena tikrai neprailgs, kupini įspūdžių ir su saldžiomis dovanomis sugrįšite į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Apsilankymas ir speciali 2 val. programa ,,CurioCity“ – 5,90 Eur/asm.

Edukacinė programa ,,Ledinukų gamyba“ ~3-5 Eur/asm

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66